Wpis z mikrobloga

@FHA96: ciężki wybór pomiędzy germańskim oprawcą a Szwedami, którzy nam Jasną Górę chcieli zająć. Do tego stroje jak Ukraina, a to wiadomo - Bandera. Ja kibicuję sędziemu.
  • Odpowiedz
@FHA96 Śmieszy mnie ta wasza cebulacka nienawiść do Niemców XD Życzę sobie, żeby Polska wyszła z grupy i grała później z Niemcami, żeby wam te januszowe dupy popękały po przegranej.
  • Odpowiedz
@King_Thestias: Nie lubię ich bo większość niemców których spotkałem nie wywarła na mnie dobrego wrażenia, słaba znajomość angielskiego(lub niechęć do jego używania), wywyższanie się, dodatkowo ich działalność polityczna jako państwa do tego dochodzi. Niewiele mnie z nimi łączy, nie rozumiem się z nimi.
  • Odpowiedz
@DojadeWas To po pierwsze mów za siebie, bo wcześniej mowiles "czemu MAMY udawać ze ich lubimy''. Po drugie, nie wiem z kim ty rozmawiałeś, ale Niemcy generalnie umieją mówić po angielsku, chyba ze miales kontakt z jakimiś robotnikami to nie wnikam. Po trzecie, mówisz ze sie wywyzszaja, a to polski naród tego nie robi wcale? Przykład masz na mundialu teraz ile to pewności w mediach i w narodzie, że wszystkich klepniemy
  • Odpowiedz