Wpis z mikrobloga

. Buty Gola


@schreder: Matko bosko chłopie, w tym to ci się noga upoci a i wygląda to strasznie.

Bez obrazy ale większość adidasów/reboków (szczególnie)/nb/nike mają bardzo dobrą jakość. Wiem co mówię bo jedne nb miałem 3 lata ( dalej gdzieś w stodole leżą) a byłem w nich wszędzie i dalej siateczka nie przerwana, jedynie tył trzeba by było tą gąbkę naprawić. Rebooki, przebiegłem w nich też dość sporo jak i
@PiersiowkaPelnaZiol: Zazwyczaj kupowałem "siatkowate" te Adidasy itp. i owszem, było chłodniej, ale w Golach nie jest źle. Moje mają siatkę tylko z przodu i to takiej dość gęstej ale jest ok. Niestety ale płacić minimum 250zł (w normalnej cenie) za buty, które mi się rozwalają po max roku to przesada. Szczególnie, że gwarancji nie uznają (jedynie w sklepie 50style mi zawsze uznają reklamację)
@Wypok2: tak w dwóch zazwyczaj. Albo się rozkleja podeszwa albo robi się dziura przy łączeniu siatki z "niesiatką". Zawsze mówią, że mój palec wygryza dziurę, ale często w butach te łączenie jest tak umiejscowione, że bym musiał chyba palca cofnąć z centymetr i kierować w górę w bucie.
@schreder: Dwie pary to mało, szczególnie jak dużo chodzisz. Wiadomo, że przy takim użytkowaniu będą się szybciej zużywać.

Niech zgadnę, miałeś głównie fluxy, roshe i inne tańsze modele?