Wpis z mikrobloga

karta sieciowa która będzie przyzwoicie działać z odległości ~10m

@bervax: Co to znaczy? Chodzi ci o kartę wifi?

Jak zależy ci na jak najlepszej rozgrywce w cs:go, inne fps-s czy tego fortnite to lepiej już kup 10m kabla i przy listwie pociagnij
@foxbond wiem, że to byłoby najlepsze rozwiązanie, jednak mam taki układ domu, że ciężko pociągnąć kabel :( i czy w ogóle jest sens w takim razie się bawić w wifi czy mimo wszystko najlepiej byłoby pół domu rozwalić i kabel ciągnąć?
@bervax: Przecież mówię, że nic kuć nie trzeba, można kabel puścić w listwie lub pod nią. Jak wifi to o ile będzie zasięg to 5GHz, do tego trzeba sprawdzic ile innych sieci jest w pobliżu i wybrać najbardziej puste pasmo.
@foxbond no właśnie.. nie da rady niestety listwą puścić :p gdyby to było hop siup to już by było zrobione.. to w sumie komp dla brata i on ma pokój po drugiej stronie chaty, a u mnie stoi router, więc gdy z kablem się nie uda ani z wifi to będzie u mnie przesiadywać xD a ile można takiego znosić..
@bervax: Ja bym na Twoim miejscu pomyślał nad połączeniem za pośrednictwem sieci elekrtycznej. Może trochę drożej wyjdzie niż bylejaka karta sieciowa WiFi, ale i tak taniej niż odpowiednia karta i router ( ͡° ͜ʖ ͡°)