Wpis z mikrobloga

Ronaldo to jest ewenement. Gra z 10 retardami i wygrywa im mecze. Z Hiszpanią? Ronaldo i 10 retardów kontra 11 gości na światowym poziomie. 3:3.

#!$%@? mnie obchodzi czy ktoś woli Messiego czy Ronaldo. Obaj są geniuszami. Nie było, nie ma i dłuuugo nie będzie takich gości jak oni. Można z dumą stwierdzić że żyjemy w czasach najlepszych zawodników w historii piłki nożnej.
Błagam nie #!$%@? mi o Maradonie czy Pele.

#mecz #ronaldo #messi #mundial
  • 13
  • Odpowiedz
@JacekGmochu: twierdzenie ze gra sam ornelado i 10 retardow ot koemnetarze takich dzieciaczkow jak ty... zapomniales o obroncach? o brmakarzu? o b silvie cedricu i innych? naprawde take koemntarze umiecie tlyko wrzucicac ogladajac gre? zal mi was i tych co plusuja takie gowno wpisy
  • Odpowiedz
@JacekGmochu: No nie wydaje mi się, żeby Bernardo Silva, William Carvalho czy Goncalo Guedes to były retardy. Reszta zespołu też o wiele więcej warta niż przeciętny polski piłkarz.
  • Odpowiedz
@JacekGmochu: małe pytanko: bardzo dogłębnie śledzisz młodzików z całego świata, że twierdzisz, że nikt podobny nie trafi się w bliskiej przyszłości czy po prostu rzucasz takie farmazony z dupy?
  • Odpowiedz