Wpis z mikrobloga

Serdecznie nie pozdrawiam pani z SPP Szczecin (ok. 35lvl) , która jadąc dzisiaj tramwajem nr. 1 powiedziała do swojej koleżanki, niemalże krzycząc na cały wagon, że - cytuję- "teraz to nie ma już prawdziwych gentelmanów", że "oni to mają tylko tu" (i tutaj nie wiem o co chodziło, bo byłem zwrócony do nich plecami) oraz, że "teraz to już w ogóle nie ma mężczyzn".
Podejrzewam, że chodziło jej o to, że one dwie stoją a paru mężczyzn siedzi. Dodam tylko, że jechały jeden przystanek.

#!$%@?łbym ją...


#logikarozowychpaskow #szczecin
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MoFaja: O człowieku, miałem jakoś 2003 albo 2004 rok w Empiku w Galaxy zajebistą przygodę, piłem kawkę, wchodzą 2 babki, jeden stół wolny, ale tylko jeden fotel przy nim. I jedna z nich głośno: "patrz, siedzą i czytają, tacy inteligenci, a nikt krzesła nie przyniesie" :O :O :O Sama sobie przyniosła i jeszcze siadając na dupie syczała, że "nie ma już prawdziwych mężczyzn". Szkoda, że nikt nic nie odpowiedział jej,
  • Odpowiedz
@MoFaja: Trzeba było się odezwać:
- W końcu jest równouprawnienie.

Doopska by im popękały xD

Ja naprawdę nie mam problemu by ustąpić ciężarnym, obładowanym, starszym, ale SAMEMU i DOBROWOLNIE. Nigdy nie ustąpię komuś, kto chce mnie do tego zmusić, albo chce to wymusić. W imię zasad.
  • Odpowiedz