Wpis z mikrobloga

@quarox: zależy o co ci chodzi, jeśli o gumę to zmywacz do paznokci działa jak marzenie
drobne zabrudzenia na materiale można odplamiaczem lub różnymi mieszankami z proszkiem do pieczenia i octem (jak umiesz stosować to wybielacz)
jeśli chodzi o czarne przebarwienia pod oczkami od sznurówek to ich raczej nie doczyścisz niczym
  • Odpowiedz
@quarox: bierzesz nalewasz do miednicy ciepłej wody z proszkiem czy czego tam używasz do prania. Namaczanie przez 15-30 min, potem bierzesz szczotke i szorujesz do oporu aż się wyczyści, potem płuczesz pod biezącą wodą, dokładnie i zostawiasz w czystej wodzie na 15 min-30 min namaczania. Potem wrzucasz do pralki na samo odwirowanie i suszysz tak by się zacieki nei robiły

ja z szarych zrobiłem w ten sposób jasno szare (
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: spróbuj kolego tym mydłem, o którym pisałam, ewentualnie Vanishem lub jednym i drugim :). Udało mi się doszorować ten brud pod oczkami, ale nie szczotką tylko twardszą stroną gąbki do naczyń, żeby nie zajechać materiału. Mogłabym Ci to doszorować, ale pewnie nie mieszkasz w Sosnowcu :D
  • Odpowiedz