Wpis z mikrobloga

@ImReally: @Zero: Możliwych adresów jest 1,461,501,637,330,902,918,203,684,832,716,283,019,655,932,542,976 czyli 2^160. Gdyby było ich tylko 280 milionów jak piszesz to wszystkie już dawno byłyby okradzione.
  • Odpowiedz
raczej jest liczone globalnie jako unikalny w ciagu calego okresu


@Zero: Wątpię, bo to prawdopodobnie jest pod wykres, który mają na stronie. Na wszelki wypadek policzę sam, ale myślałem, że ktoś to już zrobił i gdzieś publikuje...
  • Odpowiedz
ja znalazłem inne dane, po zsumowaniu dają ok 624 000 000 unikalnych adresów.


@kapibar: Moim zdaniem te dane też sumują zagregowane wartości, więc mogą być zawyżone. W tym świetle liczba podana przez @Zero wydaje się bardziej prawdopodobna. Dziś to policzę sam to dam znać ile mi wyszło.
  • Odpowiedz
@ImReally: Policz i wołaj. Jak będziesz to obliczał?

Z tym, że jest kilaset tysięcy unikalnych adresów generowanych dziennie się zgadzasz? Reszty z transakcji lecą na nowe adresy.
  • Odpowiedz
Z tym, że jest kilaset tysięcy unikalnych adresów generowanych dziennie się zgadzasz? Reszty z transakcji lecą na nowe adresy.


@kapibar: Mam bazę z blockchainem poindeksowaną po adresach. Puszczę kwerendę z podziałem na stare, segwit i bech32, ale trochę to zajmie. Tak - wiem że jest tego sporo dziennie.
  • Odpowiedz
przy okazji - takie coś właśnie znalazłem, może Cię zainteresować:


@kapibar: Demo nie potrafi podać salda adresu - jeszcze koleś tego nie zrobił, więc jestem dalej w swoich rozwiązaniach.
  • Odpowiedz