Wpis z mikrobloga

Najgorszy na boisku zdecydowanie Piszczek, Zieliński to samo. Zieliński poraz kolejny pokazuje że nie nadaje się do wielkeij piłki bo nie wytrzymuje psychicznie trudów gry. W kadrze wyjdzie mu jeden mecz na dwadzieścia a i tak jest traktowany jako wielki zbawca. Milika nawet nie da się ocenić po tym meczu bo przez 70 minut zwiedzał stadion.
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
@majzter: Ok, jeżeli Milkiway roznabok rozgwiazda jest poza klasyfikacją. Dodaj Nawałę (vide pasek tvp info) do winowajców, wystawił wiadomy zły skład, choć bardzo zaskoczył w miarę szybkimi zmianami.
  • Odpowiedz
@MisterDI: Nawałka taktyczny beton, nawet nie było kogo wpuścić za Błaszczykowskiego. Co do zmian prawda, byłem w szoku że nie czekał do 90 minuty, a Kownacki po wejściu zrobił w kilka minut więcej niż sabotażysta Milik.
  • Odpowiedz
@majzter: Zgadzam się, nawet żelbeton. #!$%@?ł, że nie wpuścił Bednarka od razu, więc to go być może pchnęło. Kownacki super, przynajmniej biegał, czego nie widziałem specjalnie u reszty, raz Lewy, Rybus coś grał, na tle reszty był światełkiem w tunelu, ale #!$%@?ł strzał życia, pisiorem by mocniej tę piłkę pchnął.
  • Odpowiedz
@MisterDI: Nie wiem czy Bednarek by coś zmienił od początku, napewno dałby więcej spokoju w obronie od Cionka ale raczej by to nie zmieniło zbyt dużo. Kownacki widać że chce mu się grać, jeżeli dalej będzie się rozwijał to być może osiągnie poziom Lewego. Rybus nie grał jakoś tragicznie w porównaniu do Piszczka ale też jakoś wybitnego meczu nie zagrał. Każdy z podstawowej jedenastki zagrał tragicznie. Można przegrać to wiadome
  • Odpowiedz
@MisterDI: Gdybanie nie ma sensu, to że Cionek stał w polu karnym to stal, zwyczajnie pechowo się od niego ta pilka odbiła. Wina Piszczka przy tym golu i tutaj nie ma co dyskutować
  • Odpowiedz