Wpis z mikrobloga

Mircy z tagu #rpg #grybezpradu w wakacje ruszam z akcją prowadzenia sesji via discord od 1 lipca ruszy serwer na którym przez wakacje co dwa tygodnie będę prowadził sesje szczególnie miło widziani zieloni i kilku MG.
Sam nastawiam się na prowadzenie Shadowrun (jarający się #cyberpunk2077 mogą się zaintserować :V) i D&D ale zobaczymy czy nie wleci coś innego.
S.....l - Mircy z tagu #rpg #grybezpradu w wakacje ruszam z akcją prowadzenia sesji v...

źródło: comment_YXrTDCDImgq9Sfl5ooWztOMd0oIXXt4t.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@klik34: No niestety drugą znam bardzo dobrze i pod nią układałem też house rulowy system gdyby ktoś nie ogarniał mechaniki, no i podr jest po polsku co daje duży plus gdy gracz nie zna angielskiego.
  • Odpowiedz
@Szrapnel: jak podejmiesz się szybkiego wytłumaczenia reguł (bo świat znam nawet OK — bez szczegółów, bo podręczniki się raczej skupiają na opisie stanu obecnego niż historii, a dwójka jest te kilkadziesiąt lat wcześniej), to bardzo chętnie dołączę.
  • Odpowiedz
@Szrapnel: A co mi tam. Zapisz mnie i dawaj info, bede jednak potrzebował wytłumaczenia zasad ale z tego co wiem to najtrudniejsze jest tworzenie postaci w SR
  • Odpowiedz
@klik34: Uprosiciłem mechanike jest lżej. Masz na k6 oparte testy czyli Artrybut+umiejętność a broń jest jak w D&D obrażenia to X kostek wielościennych na X wystrzelonych pocisków
  • Odpowiedz
@Szrapnel: czemu nie mogę dodać się do Discord? :( Zaczynam z rpgami trochę i szukam jak najwięcej bodźców :P Gram czasem z ekipą w wh40k, zagrałem jedną sesje tydzień temu w sofai i jestem głodny :D
  • Odpowiedz