Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest tu jaki lekarz?
Słuchajcie mam problem bo baba mi się chyba puszcza, zacznę od początku.
W okolicach lipcu 2016 żona do mnie dzwoni i mi mówi że będę musiał wziąć razem z nią metronidazol, że ma rzęsistka pochwowego i że ja pewnie też. Wtedy tak nie skojarzyłem co to właściwie jest w końcu tyle się słyszy o Iladian direkt plus na infekcje intymne, więc sprawę przyjąłem jako zwykłą infekcję pochwy, jako coś powszechnego. Po jakimś czasie nie dawało mi to spokoju sprawdziłem co to jest i okazało się to chorobą przenoszoną drogą płciową. Zacząlem ją o to wypytywać to powiedziała że zaraziła się w publicznej toalecie, rzeczywiście rzęsistek może przetrwać poza pochwą jakiś czas (w kroplach niezaschniętego śluzu). Zdziwiło mnie tylko to że nie obwinia mnie o tę zarazę (ja nadal jestem jej wierny), tylko jakby byla pewna że to ona się niby w wc zaraziła. Czytałem dużo o tym i nie mam obecnie na tyle wiedzy aby jednoznacznie się dowiedzieć o drogach zarażenia, anglojęzyczne strony piszą że to choroba wyłącznie weneryczna natomiast na polskich, że może się zarazić np na basenie. Widziałem jak ostatnio patrzyła na jednego lekarza bo byla ze mną w szpitalu (), szukała go w necie na fejsie itd, mówiła że pewnie się dobrze musiał uczyć, że dr n. med. itp. Właśnie ten ostatni raz w szpitalu mi przypomniał o tym, czuję się z tym bardzo źle. Czuję że w #!$%@? mnie robi, aż mi się żyć odechciało, bo jak okaże się to prawdą to trzeba będzie przejść przez wiele nieprzyjemnych rzeczy.
Zatem pytanie do znawców tematu czy uważacie że wersja mojej żony jest ok czy może ma lub miała bolca na boku.
Aż mnie #!$%@? szlag chce trafić. Pomyślałem aby zainstalować jej szpiega na telefonie abym więcej mógł się dowiedzieć? Nie wiem co zrobić,
Mirek 36 lat
#weneryczna #zdrada #seks #rzesistek #corobic

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 20
OP: Rozmawiałem z nią to uciekała wzrokiem, teraz krzyczy na mnie mówi że jestem chory psychicznie atakuje mnie, ja spokojnie patrzę na nią jak mówi to ucieka wzrokiem, tylko z daleka jest taki kontakt, ale tylko wtedy gdy mowię jej o objawach gdy ktoś kłamie to przełamuje się i patrzy chwilę w oczy teraz wychodzi z dziećmi () ucieka na spacer. #!$%@? jakie to przykre .

Ten
OP: Teraz zrobiła inbę, że to nie ona tylko pewnie ja (kilka lat za późno ta inba) i wyszła z dziećmi. jestem załamany. Depresja mnie chwyta przez to od kilku miesięcy, nie wiem czy sobie z tym poradzę. Jak to jest z tym rzęsistkiem czy można tak łatwo się w toalecie zarazić. Jakie są objawy kłamstwa ?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

OP: zadzwoniła do mnie i mówi że muszę ją przeprosić, że muszę jej zaufać, że czytała że i owszem najczęściej jest to choroba przenoszona drogą płciową ale i też pośrednio: toalety baseny prysznice ręczniki. Mówię jej że z tego co ja czytałem oraz zasięgnąłem opinii lek. ginekologa to są małe szanse na to aby się tak zarazić, że rzęsistek to nie pchła co skacze tylko pełznie w środowisku mokrym a przecież
Widziałem jak ostatnio patrzyła na jednego lekarza bo byla ze mną w szpitalu (), szukała go w necie na fejsie itd, mówiła że pewnie się dobrze musiał uczyć, że dr n. med. itp. Właśnie ten ostatni raz w szpitalu mi przypomniał o tym, czuję się z tym bardzo źle. (...)


Tak - to niezbity dowód na to, że Cię zdradza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @malutka_Asienka
Gdzieś wyczytałem kiedyś że kobiety jednak częściej zdradzają, ja dochowałem wierności,,
"Tak - to niezbity dowód na to, że Cię zdradza ( ͡° ͜ʖ ͡°) " dowód to przebyte leczenie (obydwoje) mitronizadolem, choć tak jak napisałem wcześniej istnieje również forma pośrednia zarażenia, tu problemem jest jej zachowanie podczas rozmowy, "ucieczka" z domu na pilny spacer,rozmowa z ginekologiem który mówi że to niezwykle małe szanse na