Wpis z mikrobloga

#przegryw mam do was pytanie

Jak się czujecie z tym że ciężko #!$%@? zazwyczaj fizycznie bo musiekiscie szybko zacząć się utrzymywać samemu a taki normik sobie leży do góry fiutem, starzy mu dają pieniądze żeby mogł studiować i mieć lekką pracę, dadzą mi pieniądze na prawo jazdy a potem dostaną wkład własny albo wręcz całe mieszkanie i późnej taki normik będzie się chwalił i szczycił że DO WSZYSTKIEGO DOSZEDŁ SAM WŁASNYMI RĘKAMI i że on nie ma lekko bo w korpo gdzie pracuje nie ma owoców do jedzenia za darmo a koleżanka narzeka jak klimatyzacja jest ustawiona bo jej zimno podczas gdy wy pracujecie w pełnym słońcu i pęka wam kręgosłup dodatkowo pracujecie z patologią umysłową która was gnoi?
  • 17
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Winisz innych za własne porażki? żałośnie w hui ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja też nie mam lekko i nie narzekam.. owoce w pracy? haa chciałbym, jedynie mam obiad i drugie danie a i tak nie zawsze mi smakuję to cały dzień na darmowej kawie.. myślisz, że to jest takie piękne życie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: W życiu nie ma nic za darmo. Jeśli już na starcie mieli więcej, to znaczy że zapracowali sobie na to w poprzedniej inkarnacji. Jeśli mają powodzenie u kobiet to też musieli sobie na to uprzednio zasłużyć. Życie jest sprawiedliwe do bólu. Wszystko ma swoją przyczynę, bycie przegrywem lub niedotykalnym w Indiach - również, zaś zazdrość nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Staram się nie zwracać uwagi na innych ludzi i jestem zainteresowany głównie własnym życiem. Zasadniczo nie spotykam takich ludzi, całkiem możliwe że filtruję ludzi wokół siebie w takich sposób, że takie ameby nie zdążą uzewnętrznić się ze swoimi "przemyśleniami".
Najlepiej chyba takiej osobie wspomnieć ile dostała i że inni nie mieli tyle szczęścia.
  • Odpowiedz