Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Laguna Salada de Torrevieja - cud natury i jedyne różowe jezioro w Europie. Przepraszam, że nie wołałem w weekend ale miałem urwanie głowy z premierą filmu i dopiero dziś udało mi się ogarnąć z tym materiałem ;)

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem zdjęcia jeziora byłem przekonany, że to jakaś fotomanipulacja i jezioro z pewnością nie jest tak różowe. Ciekawość kazała mi jechać i to sprawdzić. Byłem w szoku, bo kolor ze zdjęć okazał się prawdziwy ;) Pierwszy raz jezioro odwiedziłem w 2015 roku podczas naszej pierwszej zagranicznej wyprawy - na Gibraltar. Co ciekawe padł nam wtedy GPS i całą Hiszpanie pokonywaliśmy po mapach, na czuja dotarliśmy w to samo miejsce, które odwiedziłem 2 tygodnie temu ;)

Różowe Jezioro mimo iż znajduje się na Costa Blanca, nie jest jakimś mega turystycznym miejscem. Jest tam raczej spokojnie i nie ma zbyt wielu ludzi. Problem z pewnością stanowi dojazd (jest chyba całe otoczone płotem). W artykule są jednak współrzędne pozwalające na wejście do rezerwatu i podejście do samego brzegu.

Mam nadzieję, że materiał będzie dla Was ciekawy. Jeśli są jakieś rzeczy, których ceny nie zostały przedstawione w artykule to pytajcie śmiało w komentarzach, a może uda się je tam umieścić.
__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
MG78 - Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Laguna Salada de Torrevie...

źródło: comment_3FBrcXULaziyph76ZNx4Ef6TFTsYmYgn.jpg

Pobierz
  • 27
@bmbcz01: Przepraszam, pisałeś pewnie po ostatnim AMA. Zepsuł mi się komputer i teraz używam innego, a odtwarzałem listę ze starego wołania. Od następnego wołania nie będziesz uwzględniany. Pozdrawiam

@Mrecki okej!