Wpis z mikrobloga

Mam pytanie z #praca
Nie wiem co wybrać naukę elektryki (elektromonter, konserwacja itp) czy CNC? Widziałem, że jest sporo ofert pracy dla elektryków w Niemczech. Na korzyść CNC przemawia brak wyjazdów służbowych i brak mordęgi z kłuciem w ścianach. Co wybrać, pod względem zarobków i czasu nauki? Pozdro.
#elektryka #cnc
  • 14
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@boltzmann: CNC też nie nauczysz się w kilka chwil, elektry też nie - elektryk robiąc robiący w CNC here.
Kuc ściany lub klikać guzik na maszynie może nawet małpa, wiedzieć jak kuc i co klikać już nie
  • Odpowiedz
@boltzmann: każdy myśli ze nauka CNC to kilka chwil, a zaraz potem wrzeciono zaczyna obrabiać podłogę, a detale z tokarki wypadają przez szybę pancerną.
  • Odpowiedz
@boltzmann: #!$%@? tam. "Specjaliści" z elektrody będą Ci #!$%@?ć, że CNC to w #!$%@? trudne jest, że trzeba całe życie w tym spędzić i tak dalej. Zasadniczo nauka G-code to jest banał, największy problem to sama obróbka mechaniczna, która nie zmieniła się od stu lat.

Sprawa zależy od tego, do jakiej firmy trafisz. W normalnych firmach, w rodzaju Ceglorza, operator CNC zajmuje się uzbrajaniem maszyny, przygotowaniem prefabrykatu i zadaniem maszynie parametrów
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: A gdzie miałem zamiar napisać, że elitarny? xDD Trzepnięty jesteś w czerep. Poza tym wyraźnie napisałem:

jaki to mój zawód może być

Jak widać, ani jeden ani drugi nie wymaga czytania ze zrozumieniem. A nie ukrywajmy, to umiejętność z podstawówki. Jak nie masz nic ciekawego do napisania, to nie pisz. Napisałem, żeby uzyskać pomoc a nie czytać, jak jakiś zakompleksieniec mnie obraża.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boltzmann: dobra typie, nie ma z kim dyskutować xD
Masz do wyboru jakiś gownokurs z UP i tyle xD
Zajmij się długością swojego mikropenisa, bo ilość postów odnośnie prącia i jego właściwej długości jest niepokojąca
  • Odpowiedz