Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@pixele na wagary nie. Ale sudokrem ma dużo cynku I ładnie wysusza większe pryszcze. Do tego delikatnie odkaza. Na całą twarz można stosować też ładnie wysuszy, ale zapycha pory. Dlatego punktowo najlepiej :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@pixele
No z atopowym zapaleniem skóry to tylko dermatolog. Na mnie na przykład maść cynkowa totalnie nie działa xd no wiadomo każdy indywidualnie reaguje :)

@panparowkazbiedronki
Sama miałam taki czas. I wypróbowalam na całą twarz. Zadziałało pięknie. Ale jak już się wygoily to smarowalam dalej wiadomo prewencja itp. Ale zauważyłam że zapchalo mi pory mocno. Więc na krótką metę działa ale żeby nie przedobrzyc :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@panparowkazbiedronki
@pixele

Ogólnie atopowe zapalenie skóry i cerę tradzikowa ma MishOn. Możecie wbić do niej na kanał yt, ma bardzo fajne filmiki z cudami z apteki. No i fajne metody radzenia sobie z cera :) polecando.
  • Odpowiedz
@tamzi: ja byłem już u dermatologa i stwierdziłem, że sam powalczę i wyszło z testów, że jedzenie, że szampon, że tonik z alkoholem to gówno, że krem do nawilżania twarzy po prysznicu to klucz. Walka trwa hehe
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pixele alkohol na cerę to czyste zło. Wysusza, cera się broni, wydziela się wiecej sebum, powstają syfy. Błędne koło. Mi dermatolog przepisał epiduo. Poparzylo mi twarz dosłownie. Poszłam do drugiego i dopiero ten mi pomógł. Antybiotyk Tetralysal i differin na twarz. Ale no znowu wraca.. Meh.
  • Odpowiedz