Wpis z mikrobloga

@szczebrzeszynek: tutaj. Zależy jak grasz, ja np dokupiłem akcji jak tylko spadły do 22,15, bo dla mnie to info bez większego znaczenia. Jest ryzyko, że to wywoła jakąś małą panikę, ale myślę, że ludzie mają raczej #!$%@? na tę zagrywkę. IMO może się po prostu pojawić okazja do dokupienia, jeśli wierzysz w spółkę :)
  • Odpowiedz
@szczebrzeszynek: a to takie triki trzeba by bardzo szybko odstawić, a do tego na farmie nie masz żadnej gwarancji że pójdzie z pożądaną stronę. To tak jak był raport kwartalny, ludzie myśleli że kurs poleci na ryj, a tymczasem wzrósł wtedy chyba kilkanaście %, przebijając po raz pierwszy 20 czy tam 18, nie pamiętam już :D
  • Odpowiedz
@szczebrzeszynek: na steamie dali takie info. Chyba nie będą pokazywać prasie trailera, który już w sieci jest i kto potrzebował to zobaczył, więc myślę, że chodzi o pokazy gry. Wczoraj na bankierze nakręcali się ostro, że RGR się buduje na wykresie, więc chyba sprzedam z rana część pakietu i poczekam na panikarzy, może się uda złapać taniej. A jak nie to zwiększę dywersyfikację portfela :)
  • Odpowiedz