Wpis z mikrobloga

Bezzębna alkoholiczka ostatnimi czasy zrobiła się strasznie wredna i chamska... Tak jak nie trawię grubasa, to muszę stwierdzić, że współczuję mu posiadania takiej okropnej matki...
#danielmagical
  • 11
  • Odpowiedz
@kungen: Dawno przestał się tym przejmować, stał się gruboskórny i dosłownie i w przenośni i zarabia na niej w podzięce za życiowe perspektywy, które pomogła mu wynieść z domu.
  • Odpowiedz
@syberyjski_pazdzioch: zgadzam się, grubas dołożył do tego wszystkiego swoją cegiełkę. Ale takie perfidne wyłączanie strima, traktowanie gości z pogardą(o traktowaniu garbatego nie wspomnę) jest w ostatnim czasie poniżej jakiejkolwiek krytyki...
  • Odpowiedz
@kungen: Sama siebie traktuje poniżej jakiejkolwiek krytyki, to czego Ty się spodziewasz :)
Poza kamerami pęknie piąta i szósta doba w obsranych i przepoconych leginsach, majtkach i koszulce, na którą nakłada grube swetry, jak dostaje delirium. Ostatnio wg niej zaczęła się w kalendarzu jesień, bo wiało, także...
  • Odpowiedz
@kungen: @syberyjski_pazdzioch: @dawidrayan: @Dyzio0700: A kiedy ona była miła? To jest najbardziej przebrzydła "osoba" z tej całej ferajny. To jest zepsuty człowiek, do szpiku, od młodości, jest #!$%@?ą egoistką, zawsze nią była, nie ma uczuć - może ma aspergera. Gardzę nią ponieważ pokazała mi swoim zachowaniem jakim typem podczłowieka tak na prawdę gardzę. Wcześniej nie sądziłem że można być kimś tak podłym. Niszczy siebie
  • Odpowiedz
@unnamed_soldier: podkreśliłem wyraźnie, że ostatnimi czasy stała się jeszcze bardziej chamska i wredna, nie powiedziałem, że wcześniej taka nie była. Nie jest mi jej w ogóle szkoda i moim zdaniem niżej niż ona naprawdę nie da się upaść(jeden syn w bidulu, drugi jest oszustem i kłamcą pozbawionym kręgosłupa moralnego). Tylko w tym wszystkim nie jestem w stanie pojąć, jakim trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby wspierać ją miłym słowem mówiąc, że
  • Odpowiedz
@kungen: ok, rozumiem. Wiesz, większość z tych ludzi pisze to dla beki, tak myślę, ale nie mam pewności niestety, ciężko uwierzyć że może być dla kogoś w jakiejś nawet najmniejszej formie autorytetem. Mogłaby być abstynentką, mogłaby zajebiście wyglądać jak na swoje lata, mogłaby być elokwentną, oczytaną kobietą z bogatym słownictwem i taktem ale traktując swoje dzieci a w szczególności młodego, tak jak potraktowała, jest zwykłym śmieciem, nie zasługuje na uczucia,
  • Odpowiedz
@unnamed_soldier: zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Btw, extra avatar z najlepszej gry mojego dzieciństwa(o której kompletnie zapomniałem, ale dzięki za miły powrót do przeszłości) :)
  • Odpowiedz