Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest pewna osoba która swego czasu sprawiła przykrość mojej rodzinie i chciałbym bardzo dowiedzieć się kto to. Mam tylko numer telefonu.

Mirki z tagu #gsm lub #telekomunikacja czy jest możliwość uzyskania danych właściciela numeru telefonu?
Niestety w dostępnych książkach telefonicznych czy też aplikacjach wspierających zarządzanie kontaktami w Androidzie numer który mnie interesuje nie istnieje.
Jest pewna osoba która sprawiła mojej rodzinie swego czasu przykrość i bardzo chciałbym wiedzieć kim jest. Generalnie interesuje mnie najbardziej imię bo podejrzewam dwie osoby no i może miejscowość. Prawdopodobnie numer jest z Orange. Nie chcę dzwonić i udawać że jestem kurierem lub coś podobnego bo jestem za słaby w te klocki. Może jest jakiś sposób by te dane uzyskać z pominięciem prokuratury etc.? Próbowałem też facebooka - nie ma go tam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli popełniła przestępstwo to jest policja.

Jak nie i masz dużo czasu to możesz poświęcić go na naukę i spróbować czy da się nr zlokalizować przez SS7, choć spodziewałbym się, że w 2018 operatorzy filtrują zapytania.

Na elektrodzie była swego czasu osoba, która za średnią krajową sprzedawała usługę lokalizacji.
Najgłupszy sposób, ale może zadziałać bo kilka osób tak sprawdziłem. Wpisz na FB, w polu wyszukiwania osoby ten numer telefonu i szukaj. Może ktoś ma połączony numer z kontem i go znajdziesz.