Wpis z mikrobloga

#epapierosy jakie polecacie liquidy? szukam czegoś o smaku owoców leśnych, będąc w UK miałam styczność z Craft Vape Winterberry ,ale tego u nas ni ma (albo ja ni umiem szukać).

Będę wdzięczna za opinie.
  • 15
  • Odpowiedz
@Nusa Bądźmy szczerzy, każdy P1 to liquid który nawet sie nie chce palić, jeśli to jedyne co ci zostało do palenia.
Jeśli lubisz owocowe z kooladą to polecam mango smoothie, ale jeden minus - 18,99/10 mililitrów.. To jednak dużo.
Ogólnie to faktycznie zgadzam sie do marki vampire vape która pochodzi z Wielkiej Brytanii(jeśli mnie pamięć nie myli). Smak super, i mimo iz sa kolorowe to nie zabrudzają grzały.
  • Odpowiedz
@Dechiko: jest paskudny xD (w sensie ten P1). Wolę bardziej owoce leśne niż mango / ananas itede.

Do vape'a się dopiero przyzwyczajam. Tragedii nie ma, ale mogłam najpierw tutaj zapytać, a nie zdać się na porady jakiegoś randoma co robi w sklepie. Nie mogę przeboleć, ehh.

Vampire Vape kusi motzno, zwłaszcza, że lubię wampiry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki wielkie!
  • Odpowiedz
@Nusa co do "randomów" siedzących w sklepie jest różnie. U mnie w mieście ostatnio otwarli cos takiego jak "Vape Center" i jest to cos czego w moim mieście brakowało, i właśnie to miejsce mozna spokojnie nazwać mianem przytulnego, mozna puścić chmurkę i nikt sie nie czepia,
Grupka ludzi którzy interesują sie tym samym, bardzo ogarnięta kadra która sprzedaje, i zawsze mozna z nimi pogadać, (ostatnio trzymali mnie 40 minut po zamknięciu sklepu
  • Odpowiedz
@Nusa: osobiście czułem tam granat i nutkę mięty po 30 ok. 30 sekundach od puszczenia chmury. Ale każdy komu dawałem go spróbować mówił że smakuje mu inaczej. No i blood sukka jest z vampire vape. Polecam z całego serduszka. Również mogę polecić Tea Time Lemon Tea. Zawsze jak robię zakupy to te dwa premixy znajdują się na pierwszym miejscu do zakupu.
@Dechiko: sam pracuje w niezbyt lubianej firmie związanej z
  • Odpowiedz
@Nusa: premix jest to liquid o zawartości nikotyny 0mg. Dodaje się do niego shota nikotynowego aby uzyskać dana moc. Sprzedawane są zazwyczaj w 30 ml lub 60ml butelkach. Nieraz wymagają dodania 2 shotow. Kosztują od 6zl (za hipizz, najgorsze gówno wrogowi najgorszemu tego nie dam). Zazwyczaj to koszt ok. 20zl za 30ml. Kupisz w każdym vapeshopie, internecie a nawet i na allegro. Są bardziej opłacalne od zwykłych liquidow.
  • Odpowiedz
@Yanekes: motzno wiśnia, zostawia trochę taką goryczkę. Myślę, że to kwestia tego, że vape mam drugi dzień. Ale miętę też czuję, zależy jak wejdzie. Każdy buch jest inny :D
  • Odpowiedz