Wpis z mikrobloga

#szafa #lysa #kasia #kasandra #wyprawy #zarcie #fastfood
#mocnyvlog

Takich macie yutuberów, jaka jest polska. Gościa z początku oglądałem, ale potem zaczął mnie drażnić swoją nachalnością i chamstwem. I o dziwo na tym zbudował swoją widownię. Nie myślę, żeby to zrobił przez przypadek. Moim zdaniem dobrze to kalkulował i ocenił, że skoro gdy jest zbyt grzeczny i spokojny, jest słabo z oglądalnością, to trzeba coś wkręcić, na zasadzie, jak robią inne "gwiazdy" koło siebie szum, byle tylko coś się działo i żeby były klikania. Jeżeli tu na wykopie w większości jesteście małolatami, to i tak gratulacje, że połapaliście się w jego sztuczkach socjotechnicznych. Podobne numery, choć może w bardziej zawoalowany sposób stosuje gonciarz i wielu innych, nie tylko z tzw czołówki. Robią z ludzi idiotów, pokazując "swoje życie", a tak naprawdę to jedna wielka ściema i fikcja. Kto z was byłby na tyle odważny, beztroski i głupi, żeby ot tak wrzucać swoje filmy d prywatneo życia? Obawiam się, że nikt normalny tego nie robi. Szafa, gonciarz itd też tego nie robią. Oni wrzucają takie treści, które mają Wami manipulować, żeby podnieść saldo na kontach bankowych. O nic innego tu nie chodzi. Koncentrując się na szafie, to jest to prostak, owszem, ma umysł ścisły, ale wykształcenie, ani pewna wiedza, nie czynią automatycznie z nikogo inteligenta. Ktoś zrobił dobrą wrzutę, gdy on wchodzi na prelekcję dot smartfonów, spóźniony i zamiast usiąść na końcu, gdzie było dla niego miejsce, to bezczelnie wpakował się z nim do 1 rzędu To tego typu człowiek, który idzie do celu po trupach, na pewno spotkaliście takich ludzi na swoje drodze i na pewno takie spotkania nie należą do przyjemnych. Ich się wyczuwa natychmiast, są odrażający w swoim buractwie. A te jego panny ..... trudno powiedzieć, może być układ, może jest z nim, bo nikt inny jej nie chciał, a nie miała innego pomysłu na życie. Wcale nie jest powiedziane, że oni cokolwiek w seksie robią, kto normalny zrobiłby z nim coś intymengo ot tak? Niejednokrotnie brao mnie obrzydzenie, gdy widziałem lansowany przez niego styl życia. Ale jak wspomniałem, zobaczcie, że czym więcej prostactwa, tym większa klikalność.
  • 2