Wpis z mikrobloga

Czasami zdarzają się jeszcze miejsca piękne, mało znane i nadal ze wszech miar interesujące. Jeśli lubicie obiekty z ciekawym tłem historycznym, położone jednocześnie z dala od zatłoczonych szlaków turystycznych, to mam dla Was coś naprawdę wyjątkowego! Zapraszam na niepozorną Jańską Górę, która z daleka ledwie przykuwa uwagę, jednak po zapoznaniu się z nią z bliska, odkrywa przed odwiedzającymi ją osobami prawdziwy, choć znacznie zaniedbany już skarb znajdujący się na jej szczycie - najstarszą spośród wszystkich wież Bismarcka. Zachęcam Was do odwiedzenia tego ustronnego miejsca. Wiem, że nie zjedziecie się tam wszyscy naraz, więc miejsce to nadal zachowa taki charakter. Wierzę jednocześnie, że z godnością obejdziecie się ze znajdującym się tam zabytkiem. Ze względu na stan obiektu upraszam przeto o jego poszanowanie i nie przyczynianie się do jego dalszej dewastacji.

Link do znaleziska: Jańska Góra i pierwsza na świecie wieża Bismarcka

Z góry dziękuję wszystkim wykopującym!

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski).

Pobierz
źródło: comment_KQ8yWs2iBij9KklAGe315cvGD2ajJlH4.jpg
  • 48