Wpis z mikrobloga

-Kiedy będą racje żywnościowe?
-[...] Mówiliście żebym wziął na off-road te racje żywnościowe, ale ciężko jest to tam zrealizować. To jest wszystko w 54. torebeczkach, nie mógłbym zrobić takiej relacji jak sobie zrobię na spokojnie. Tym bardziej że na takich wyjazdach [...] tam się każdy wszystkim częstuje. Ten przywozi swój napitek który wyprodukował, ktoś tam produkuje wędliny. A my z Przemysławem jeśli chodzi o gastronomiczną kwestię to raczej słabo, jedynie suppotrujemy grupę Borjomi i alkoholem wysokoprocentowym, bo jak wiecie, ani Przemysław ani ja nie produkujemy wędlin w domu, przynajmniej na razie. Tak więc yyyyy.... o czym to ja mówiłem?"
<Śmiech Kasandry i przejście do następnego pytania>
To ja ci przypomnę ci Szafciu o czym mówiłeś. Zostałeś zapytany o racje żywnościowe, a zacząłeś szukać usprawiedliwienia dlaczego na off-roadzie opie*****łeś wszystkich z żarcia, samemu zaopatrując się w zupki chińskie i puszkę jedwabników. Nie musisz dziękować.
Twój wierny fan z wypoku, 6. klasa podstawówki.
#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
@astri: Dzięki mordo, chociaż ty już jesteś skreślony, ale nie bój nic, odwiedzę Cię w mamrze. A jak mnie nie wpuszczą to prześlę Ci rakietę z drona. Nauczyłem się od pewnego jutubera jak robić ciekawe ujęcia kiedy dron unosi się do góry, albo jak latasz do tyłu i do przodu. To zrzucę na spacerniak jak coś. Pozdro
  • Odpowiedz