Wpis z mikrobloga

Lordoza nawet nie wie jakiego przypału sobie narobił ( ͡º ͜ʖ͡º) będzie miał większe dymy niż gural
Gural tylko przez internet odwalał swoje powalone akcje ( ͡º ͜ʖ͡º) teoretycznie nie robiąc nikomu fizycznej krzywdy a każdy wie jaki był tego finał
Lordoza posunął się o krok dalej czyli naruszył nietykalność cielesną oraz zastraszał i groził za co na bank będzie miał jeszcze większy przypał...
Nawet już Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ma z niego beke i na bank sprawę odpowiednio nagłośni...
Jeszcze niedawno, gdy nagłośniliśmy "wyczyny" innego patostreamera - Gurala - Rafonix dzwonił do nas i prosił żeby nie zgłaszać go policji, bo on się zmienił. Niemal płakał, że straci wszystko, na co "ciężko pracował" przez kilka lat.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=740802482761554&id=137358556439286
Teraz nawet do biedry nie będą cie chcieli...kozaczku...może aferce za 20zł będziesz kompa odpalał a nie czekaj jego też już nie widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Samozaoranie i ostatni gwóźdź do trumny ( ͡º ͜ʖ͡º) wspaniale!
#rafonix #patostreamy #danielmagical #gural #boxdel
  • 22
@Pierogowy_Imperator: Po pierwsze nie wierzę żadnej stronie .Po drugie żeby cokolwiek się ruszyło to pokrzywdzony musi to zgłosić i żadne skomlenie jakichś ośrodków się nie zda.Po trzecie nawet gdyby to rafon udowadniając że został sprowokowany czy też że był stalkowany spokojnie mógłby obejść się bez żadnej kary
@Pierogowy_Imperator:

Co tu robisz nie odpalasz dzisiaj kompa lordozie za 20ł? a nie czekaj ty za free to pewnie robisz razem z połykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wystarczy mi że mam twoje i lordozy ale wysil się trochę bardziej bo te pdojazdy to masz jak 12latek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


xD dobra czas spać kolego
@flajn: Wiem że nie widzisz w tym różnicy czego mam wymagać od gimba ( ͡º ͜ʖ͡º) ja w tej przenośni zawarłem prawdę bo widać że jesteś wiernym pieskiem i właściwie jako jedyny tu przyleciałeś szczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) za to ty jak to na gimba przystało zacząłeś mi jechać po starszej co było już czerstwe jakieś 15 lat temu...no ale spokojnie