Wpis z mikrobloga

@Yinxol: nie wiem co masz na myśli, ale jedyna służba jaką bym wezwał było by może pogotowie.z psami mi nie po drodze, a jeszcze nie widziałem menela płonącego na kanapie, więc na straż też bym nie zadzwonił #hycleazora
@iocoffee: Przecież to głównie ludzie pokroju rafatusa chodzą w takich ciuchach i biorą taką muzykę na serio xD

Taki Seba od magikala chodzi w ciuchach "Demonologii", a rafatus ma bluzy od hemp gru i jeszcze innych, to w większości takie osoby noszą "rap ciuchy".
@Yinxol: moja matka nie wiedziała kim jest Liroy czy zespół Piersi. Na gwiazdkę dostałem kasetę Piersi. Bach magnetofon a z głośników "ZChN zbliża się" (warte do odsłuchania dla fanow Kukiz'15 xD ). Uwierz mina słowo. Od czasu występu w TVN #rafatus jest spalony.
@iocoffee: dokładnie! Nie wszyscy z branży rap są materialistami i liczą tylko zyski ze sprzedaży ubrań. Ja mając swoją marke typu "prosto" chciałabym żeby moje logo było dobrze kojarzone z małym gronem odbiorców ale za to normalnym gronem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Moted: i tu się z Tobą nie zgodze( ͡° ͜ʖ ͡°) muzyka rap to pewna kultura. Czyli jak Twoi rodzice byli kiedyś hipisami (zdania na ich temat są podzielone) to też patola? Jak ktoś słucha Nergala? To patola? Jak ktoś ma swój styl to patola pokroju #obszczatusa tak? To że taki #rafatus nosii takie ubrania albo Seba od magikala nje oznacza że trzeba mierzyć wszystkich jedną miarą(