Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałem kupić sobie OnePlusa płacąc przez Revoluta, niestety przy próbie płatności dostałem komunikat "Twoje konto jest zablokowane ze względów bezpieczeństwa" i teraz ani kasy, ani w ogóle możliwości zalogowania się do Revoluta. Napisałem wiadomość na czacie, niestety jak na razie 6h bez żadnej odpowiedzi. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim i czy mam powód do zmartwień? ()
#revolut #oneplus
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s3ndr0 to samo. W SMSie jebli się, bo jak wchodzę na stronę przekierowania paczki, to planowane doręczenie mam na 04-06, także trzeba czekać mireczku. Wołaj mnie albo ja Cię zawołam jak się coś ruszy ( )
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: Widzę, że mireczek tak samo niecierpliwy jak ja - bylibyśmy dobrymi kumplami, ja już tak #!$%@?ę o tym OnePlusie, że mi dziewczyna rozstaniem groni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ruszyła się u Ciebie ta paczka z sortowni? Bo u mnie od piątku utknął status na sortowni w Gorzowie Wlkp. () Aczkolwiek DHL usilnie twierdzi, że doręczenie jutro 9 - 12 :P
  • Odpowiedz
@s3ndr0 Niecierpliwy też, bo nie jestem zbytnio zadowolony z MIUI, czysty Android rulez :v Druga sprawa to jak od rana nie przyjedzie, to najwyżej we wtorek się pobawię -pracbaza druga zmiana :v

Widocznie to nie ta jedyna xD

Moja przetwarzana, też w Gorzowie.
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: Dzisiaj w nocy wyjdą nasze paczki, jutro będziemy mieli, oby doszły całe i nienaruszone, daj znać jak dostaniesz i jak wrażenia :D Ja przesiadam się z Galaxy S7E po 4-letniej przygodzie z Samsungiem, więc mam duże oczekiwania ;)
  • Odpowiedz
@s3ndr0 Mi zależy na dobrym aparacie, gdybym chciał bardzo dobry to bym wziął kupił S8/s9/p20pro, no i czy nie będzie taka patelnia. Prędkość nie ma znaczenia - miałem OP5 przez krótki czas to te bebechy i OxygenOS robią robotę :P
Głośnik mono mi nie przeszkadza, więc teoretycznie powinienem być w 100% zadowolony z zakupu :d
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: Ja już miałem w łapach OP'a 6 i generalnie aparat prezentuje wysoki poziom, są tylko czasem problemy z autofocusem i tym, że aparat "nie widzi" czerwonego koloru i zmienia go w różowy, ale obiecują to poprawić w aktualizacji. Dźwięk po podłączeniu słuchawek jest jak dźwięk z domofonu więc trzeba się wspomagać słuchawkami BT z aptX. Natomiast selfie camera miażdży wszystko pod względem jakości fotek. Ja mogłem mieć S9+ w
  • Odpowiedz
@s3ndr0: Mój również dotarł. Z aparatu jestem zadowolony, kolejny test wieczorem, ale przy takim oświetleniu jak teraz, każde zdjęcie wyszło super. Tryb portretowy też spoko, tylko model nie chce współpracować xD
  • Odpowiedz