Wpis z mikrobloga

@uppss: akurat 5->5t zmiana dla mnie na spory minus, więc co kto woli.

Ja bym chciał oneplusa za 800 euro tak jak konkurencja ma swoje flagowce i zobaczył co potrafią w tej cenie zaoferować.
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: nie wiem, ale według mnie OnePlus 6 to straszna bida. Po tym co pokazali w Vivo to myślałem, że to będzie WOW, a tu kupa. Zobaczysz jakie będzie biedne OnePlus 6 w porównaniu z tym co Xiaomi zaprezentuje 31 maja w Mi8.
  • Odpowiedz
@uppss: Co może zaprezentować? Ładowanie bezprzewodowe, notch na bank, może czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. Da się bez tego żyć. Gorzej z niezawodnością samych telefonów. Sporo użytkowników bez problemu korzysta z OP3 ja swojego Mi4C chce jak najszybciej wymienić.
  • Odpowiedz
@svr_: mam go od premiery i irytuje mnie jedna rzecz, ale to tylko z przyzwyczajenia. Jack na dole, #!$%@? mać. Za każdym razem muszę obracać telefon, ale problem załatwiony, kupiłem słuchawki bluetooth XD. Tak to jaram się jak małe dziecko, robię pierdyliard zdjęć, a OIS powoduje natychmiastowy opad szczęki u każdej osoby jak pokaże jak działa ta stabilizacja. Nie żałuję tej decyzji i gorąco polecam.
  • Odpowiedz