Wpis z mikrobloga

@Moderacja:

Dlaczego mój wpis z porównaniem częstotliwości zmian w kodzie został usunięty?
Któryś moderator zapakował się w IOTĘ i go zabolało?
Co w nim niby było niezgodnego z regulaminem?

https://www.wykop.pl/wpis/32286031/shiciarze-pokaze-wam-cos-czego-nie-beda-wasze-umys/

#kryptowaluty #iota #bitcoin #ethereum
cyberpunkbtc - @Moderacja:

Dlaczego mój wpis z porównaniem częstotliwości zmian w ...

źródło: comment_Futd2x2nQdSTXbBkh2KYjfJ7If41npkW.jpg

Pobierz
  • 54
Shiciarze, pokażę wam coś czego nie będą wasze umysły w stanie pojąć ;)

Ciągle #!$%@? że bitcoinowcy bezkrytycznie ściemniają i mają jakiś ból dupy
a naprawdę Bitcoin jest przestarzały technologicznie i inne tego typu farmazony...
Zrobiłem więc porównanie częstotliwości zmian w kodzie trzech najpopularniejszych krypto na mirko.
Nieogary - zwróćcie uwagę na skalę.

Pierwszy Bitcoin - ten prosty shit który jest przestarzały technologicznie.
(sam bitcoin bez Lightning Network, Rootstock itp.)

Nie oczekuję
cyberpunkbtc - Shiciarze, pokażę wam coś czego nie będą wasze umysły w stanie pojąć ;...

źródło: comment_GXvcgis6X7TYPXQmIshTvKmF6atT29Ik.jpg

Pobierz
Dzień w dzień piszesz w superaltywach o bitcoinie. Jest to nudne. Nikt tego nie potrzebuje. Bitcoin nie będzie warty ani 1 mln usd ani 100k usd. I przestań wyzywać ludzi od shitcoiniarzy i Januszy, bo potrzebujesz naszej kasy żeby Bitcoin urósł. Miałeś bana był spokój.

BTW sam uważam, że BTC jest jedną z 3, 5 krypto które powinno zostać.
@Amelcio:

Treści tworzone przez Użytkownika powinny być zredagowane w czytelny sposób, nie mogą mieć charakteru reklamowego i nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów (w tym dobrych praktyk) oraz praw osób trzecich, w szczególności nie mogą zawierać:
wypowiedzi wulgarnych lub obraźliwych, w tym dotyczących innych Użytkowników Wykop.pl
wypowiedzi naruszających zasady dobrego wychowania i netykiety,
treści propagujących przemoc, treści drastycznych, bądź nawołujących do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub
@cyberpunkbtc: Po prostu masz cichego fana, a że miałeś bana to przychylniej moderacja reaguje

Shiciarze, pokażę wam coś czego nie będą wasze umysły w stanie pojąć


Odnosiłeś się do shiciarzy więc to któryś shiciarz Cię zgłosił bo się poczuł urażony. Dla mnie przegięcie