Wpis z mikrobloga

@Rajdowiec29: Nie potrzebujesz atencji? Dzieciaku, nawet gdybyś o nią błagał, to przecież nikt takich dziwaków nie lajkuje xDDD Twój dziecięcy rozum pewnie przeoczył fakt, iż przeróbki są po to aby inni mogli się pośmiać, a o jakości materiału świadczy ilość polubień, a nie komentarze 10 letnich fanów boxdela. (Dla przykładu mój pierwszy w życiu filmik, robiony dla beki po pijaku, a leciał nawet u Twojego idola boxdekla na streamie. Z resztą
@FanyChopak: Weź Ty się już #!$%@? w czoło, czy coś... - Jaki fan boxdela, co Ty #!$%@?, jakbyś wszedł na profil i obczaił co i jak, to byś zauważył, że nie jestem żadnym fanem boxdela ani innych youtuberów XD

A co do atencji, to powinieneś się ostro zastanowić kto jej potrzebuje, czy osoba która chwali się w każdym komentarzu swoimi gównianymi przeróbkami, czy osoba która stwierdza swoją subiektywną opinie nt. przeróbek
@Rajdowiec29: No byłem na twoim profilu i widziałem jak płaczesz w komentarzach że twój idol nie wrzucił dzisiaj kolejnego zrytego filmiku xDDD

Poza tym masz jakieś urojenia już od tych dopalaczy. Gdzie ty dałeś jakąkolwiek opinie na temat mojej zajebistej twórczości. Ciężko nazwać zwrot "usuń konto" jakimkolwiek komentarzem. To mniej więcej tak załosne jakby bezrobotny, pouczał miliardera jak ma żyć i stąd moja odpowiedź, bo obok takiej głupoty ciężko przejść obojętnie