Wpis z mikrobloga

@skylerdw
@Shirako
Ja już w Pradze nie mieszkam, pomieszkałem półtora roku i wróciłem do Polski :) świetne miasto i wszystkim polecam, wróciłem bo jednak człowiek nie czuje się jak u siebie mimo wszystko, no i zaczęło mnie #!$%@?ć wieczne dobry den zamiast dzień dobry xd
  • Odpowiedz
@skylerdw: programowałem, do Pragi ciągnie ale praca w IT w pradze z tego co zdąrzyłem się zorientować nie jest najwyższych lotów, same gówno korpo niestety. Słyszałem, że już lepiej w Brnie jest :)

W tym roku planuję Pragę odwiedzić, bo za klimatem miasta i znajomymi trochę mi się stęskniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sambarumba: Ja wlasnie teraz w Brnie programuje i powiem ci, ze tez niestety bez przesady z ciekawa robota. Przynajmniej w .NET. Z linuxem i Java juz podobno duzo lepiej (redhat etc.).
Miasto jest za to super pod wzgledem cen, miejsc, wydarzen i niewielkich odleglosci od wszystkiego. A i spolecznosc expatów swietna. Jakbys zachaczyl to zapraszam na piwko :P
  • Odpowiedz
@skylerdw: Jak odwiedzę kiedyś Brno to na pewno będę się odzywał :D
Chociaż prażanie nie bardzo lubią Brniaków, mówią, że Brno to shithole i miasto cyganów XD
Podejrzewałem, że zachodzi tutaj model jak u nas Warszawa- reszta Polski, ale po dopytaniu wychodzi na to, że prażanie tylko Brna nie lubią :D
  • Odpowiedz
Hah, co prawda to prawda, jest cyganska dzielnica bardzo blisko centrum. Ale ja tam nie narzekam, super tanie mieszkania na wynajem tam sa dzieki temu, a cyganie nieinwazyjni. Jak znasz czeski to pewnie troche sie zdziwisz w Brnie, bo tu jest z jezykiem troche jak u nas na glebokim Podlasiu :P
  • Odpowiedz