Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Taka sprawa odnośnie pralki. Nie ciągnie wody i nie raz bęben się zatrzymuje. Po odsunięciu pralki wypadła taka sprężyna.

Może mi ktoś tak ogólnie tylko powiedzieć czy to duża usterka i czy opłaca się naprawiać? Pralka ma 12 lat Electrolux i nigdy przenigdy się jeszcze nie zepsuła

#pralka #naprawa #electrolux #majsterkowanie #majster #pomocy
dudi-dudi - Hej Mirki! Taka sprawa odnośnie pralki. Nie ciągnie wody i nie raz bęben ...

źródło: comment_t4wETKMjkWskRTIafy66Q22gUrYS5X4X.jpg

Pobierz
  • 12
Pralka ma 12 lat Electrolux i nigdy przenigdy się jeszcze nie zepsuła


@dudi-dudi: Ja bym wymieniał,nawet jak naprawisz to co innego może się zaraz zepsuć...
Nie mam pojęcia jaki wpływ na dopływ wody miałaby ta sprężynka ale raczej to coś innego.
@dudi-dudi: pewnie tak, spadla sprezyna na szczotki albo ich prowadzenie i zrobilo sie zwarcie, przez to nie ciagnie wody (podlaczenie paskiem do pompki?) no i zatrzymujacy sie beben
@dudi-dudi: mozesz sprobowac oddac do serwisu chociazby na diagnoze i wycene naprawy, moze okazac sie, ze wyjdzie niewiele, aczkolwiek teraz pralki robia tak, ze naprawy sa nieoplacalne, jezeli pralka ma kilka lat. Np w mojej okazalo sie, ze lozysko bebna jest na stale w bebnie, wiec wymiana to caly beben z jakimis #!$%@?
@plazma: Tak też zrobię bo akurat mam serwis electroluxa w mieście, może wyjdzie pare groszy i pralka z rok pociągnie jeszcze. Pralka ma te 12-13 lat, był to droższy model i przetrwała tyle lat bez żadnej usterki, więc nie ma się co dziwić że w końcu jest jakaś awaria
@dudi-dudi: no mialem pytac o wiek pralki, bo czesto przy kartach kredytowych, debetowych czy kontach dodaja ubezpieczenia typu 5zl miesiecznie, a moga naprawic artykuly rtv/agd nie starsze niz kilka lat