Wpis z mikrobloga

(Wrzucam ponownie, bo pierwszy zniknol, zaginol na zawsze.)
Halo Mirki i Węgierki, przychodzę do Was z kolejną prośbą!
Już raz, bardzo skutecznie, pomogliście mi wybrać nazwę(#pdk). Ponownie zgłaszam się do Was o pomoc! Tym razem muszę wybrać nazwę dla food trucka z goframi. Chcę wprowadzić nową jakość nad polskie morze serwując prawdziwe, nieoszukane gofery. Byłem tam wiele razy i z obserwacji wiem, że 90% to powielone pomysły, wszystko na jedno kopyto, nawet menu graficznie nie różniące się niczym. Używać będę tylko ciasta robionego od podstaw samemu, do tego domowej produkcji kajmaki, czekolady i polewy. Tylko świeże owoce(żadnej frużeliny) i prawdziwa bita śmietana. Ceny podobne lub 1-2zł wyższe, wiem, że się da. Mam doświadczenie w gastro, także mobilnym, miejscówkę, samego trucka dostosowanego też, generalnie wszystko ogarnięte oprócz NAZWY! Stąd też moja prośba kochane Miruny i Flądry(he he): pomóżcie mi wybrać z poniższej listy (ALBO INNĄ WASZEGO POMYSŁU)nazwę dla tego przedsięwzięcia. Najlepiej polskie, bez anglicyzmów. Wiem, że potraficie bo ostatni Wasz wybór to był strzał w dziesiątkę! Całe życie z wariatami, kto ma wiedzieć ten wie, bułki, wędliny ITD.( ͡° ͜ʖ ͡°) Aha, a nagrody to wiadomo, gofery za darmo dla zwycięskiej nazwy(tj. ta której w końcu użyje) a dla wszystkich plusujących na hasło "Michau" 50% zniżki. Czas do końca tygodnia, bo nagli.

Rzeczona lista:
Gofrownica
Gofry na kółkach
Mobilna gofrownica
Gofry w trasie
Gofrownica na kółkach
Gofrownica w rozjazdach
Gofery na wypasie
Gofrobus
Gofrowoz
Gofrovan
Cukier puder
Polukrowani
W kratkę
Szachownica
Gofery i bajery
Gofery&Bajery
Bajer Gofer
Vincent Van Gofr
Van Gofr
Pan Gofr
Pan Gofer
Gofer Szofer
Szofer Gofer
Gofrzak
The Gofers
Goferry
Goffroad
Goofry
Gofrex
Gofrexpol
Pod zbitą śmietaną

#prosba #konkurs #rozdajo #pytanie

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach