Wpis z mikrobloga

Po prostu byłem ciekawy czy do wszystkiego podchodzisz "powierzchownie" i na o*#!$%@? i tylko mnie w tym utwierdziles, bo poza naglowkiem pewnie nie wysililes sie aby przeczytać artykuł dalej. Powiedz mi zatem jak Twoja opinia na jakiolwiek temat może być brana na poważnie?
@spitcsgo: nie brne w co innego, odnisolem sie do konkretnego artykulu a Ty mowisz ze do niczego sie nie odnisolem, czy mam Ci powtorzyc moje pytanie bo widze ze masz problemy z czytaniem?
Ale gdzie zabronione? W całych Stanach i Kanadzie? Pół miliona kredytu w Dasie i teraz wylewam swoje żale tutaj. Ja próbuję prowadzić normalną rozmowe i odpowiedz mi tylko na yo proste pytanie które znowu powtorzolem w tym komentarzu. Nic.wiecej od Ciebie nie oczekuje.
@spitcsgo: Chlopie to jakiegokolwiek bólu dupy mi daleko bo niby dlaczego? Nie imponujesz mi w zadnej kwestii, chciałem tylko merytorycznie pogadac i zapytac, tyle w temacie. Ja tam widze nakaz egzekucji tylko dla hrabstwa British Colombia, gdzie te cale Stany i Kanada?
@renalum: czlowieku w stanach nie ma ani jednej funkcjonujacej piramidy bo w chwile ją namierzają i zamykają, niby dlaczego na wszystkich stronach www mlmow jest adnotacja ze nie jest kierowana do obywateli US i ze nie maja na nią prawa wstepu?? Bo w stanach są to praktyki scigane federalnie, czyli fbi wpada i zamyka
w stanach nie ma ani jednej funkcjonujacej piramidy


@HEJDER: Ile MLMowych piramid finansowych działa na terenie USA?

bo w chwile ją namierzają i zamykają


Harry Markopolos [...] He discovered evidence over nine years suggesting that Bernard Madoff's wealth management business, Bernard L. Madoff Investment Securities LLC, was actually a massive Ponzi scheme. In 2000, 2001, and 2005, Markopolos alerted the U.S. Securities and Exchange Commission (SEC) of the fraud, supplying supporting
@spitcsgo: Nie zauważyłeś, że oni żyją w swojej komunie jak przodownicy ludu w Leninoskoej Rosji? W SWOJEJ SEKCIE maja guru Matjasa i apostolow Hejke Furmana Paciora. To jest ich.życie zmannipulowane socjotechnicznymi metodami. Bombardowani sa miloscia czyli obietnicami o wszechobecnym szczesciu i dobrobycie. To jakbys tlumaczyl zakochanej osobie, ze partner albo partnerka to zimny #!$%@? albo typowa szmata. I tak nie uwierza bo myślą emocjami i wizja swojego obrazu. Niech im wyjdzie.