Wpis z mikrobloga

#fut paczki za draft online są tak okrojone ze to brak słów. Nie dość ze za 4 winy dostaje się złota paczkę plus jedna złota rzadkich kart to jeszcze na 50,60 złotych paczek rzadkich kart, chu# nawet złotych zawodników, nie miałem ani razu ekranów. xD Dobra walka z tymi co #!$%@?, nie ma co. Nie umieją usunąć błędu to nerfia drop z paczek. Mądre posunięcie, szczególnie dla tych którzy chcą grać FAIR. Tak trzymac.
  • 15
Nie zmienia to faktu ze są okrojone dropy. Nie znam schematu nagród, pisze tylko o tym ze od 50+ paczek rzadkich za 25k nie miałem ani razu ekranów. Gdzie za jakieś sbc za 5k ludzie dropia totsy. Wiec nikt mi nie wmówi ze wszystko jest Ok z draftem, czy to po prostu jakis pech. Dla przykładu otworzyłem kilkanaście paczek z sbc i pare kart się trafiło z ekranami. Wróciłem do draftu zagrałem
@Kiv4s: Losowość to masz przed startem meczu, czy ty będziesz miał handi czy przeciwnik. XD Tez wierzyłem ze to przypadek ale nie na taka skale, jak gram tylko drafty i widzę co się dzieje kolego. Rozegrałem w te fife ponad 2k meczy wiec trochę już potrafię to odróżnić ;)
@cincin27: widocznie taki masz bogaty zasób słownictwa, nie oceniam :) zacznij grać drafty na większa skale to wspomnisz moje słowa. Od kilku miesiecy po sprzedaży składu, przerzuciłem się na ten tryb i po prostu widzę jak zmienił się system nagród w przeciągu ostatniego czasu. No chyba, ze według ciebie to normalne ze od X wygranych draftow mój najlepszy traf to piszczek, a przy zrobieniu kilku randomowych SBC (dla testu) statystycznie w
@cincin27: zrób sbc za 10k i odbierz JEDNA paczkę i wyjdziesz na większy plus niż dostając te 3 w drafcie ;) samo to daje do myślenia wiec ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)