Wpis z mikrobloga

@deZZed: nie pakuj się w egówno to jeszcze bardziej szkodliwe niż zwykłe kopciuchy. Ja od półtora roku nie palę. Rzuciłem z dnia na dzień. Na początku jest bardzo bardzo trudno, ale się da.
  • Odpowiedz
@deZZed: Lepiej żebyś miał motywację - jeśli nie chcesz mieć np. wyciętej krtani, języka, leżeć w łóżku z nowotworem płuc, który dał przerzuty do innych narządów i rokowanie jest bardzo złe a z życia zostaje ci z miesiąc-dwa, to się otrząśnij, bo palenie tego nie jest warte, a teksty, które często palacze rzucają - "hehe na coś trzeba umrzeć" po prostu załamują człowieka. Po co sobie niszczyć życie, może idź
  • Odpowiedz
@deZZed: Nasłuchasz się #!$%@? jak o szczepionkach, a ja tam polecam e-papierosa, palę już równiutko 5 lat i nie do wiary - żyję, mimo astmy oskrzelowej. ( ͡º ͜ʖ͡º) Płyny robię sam na czystym glikolu i glicerynie + aromat. Koszt to jakieś 10gr dziennie, a palić przestałem z godziny na godzinę. Będziesz chciał spróbujesz, Twój wybór.
  • Odpowiedz
Mówiłeś coś? ;<


@deZZed: ty tylu dni nie przeżyjesz co właśnie plusów zgarnąłeś ( )
Nie musisz wierzyć, bo zabiegać o to nie będę, ale gdy odpaliłem gorące w okolicach południa, dokładna ilość plusów wynosiła 1818 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz