Wpis z mikrobloga

@Kotlet_Rybny: Ja to powiem szczerze że jestem mega zaskoczony faktem że zdał. Niemniej jednak dziwię się że jak to na niego przystało, nie wrzucił nic z tego faktu oprócz informacji słownej w jednem z vlogów. Wcale bym się nie zdziwił jak by to była ściema. Ale ok. Mówił MAX 6, poczekamy i zobaczymy czy będzie
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: co dziwnego ma byc w tym ze internetowy artysta zdal patent w klubie lub egzamin na policji? prawo jazdy tez musial zdac. jest grubszy niz ja ale to jeszcze nie dyskwalifikuje z posiadania broni ( ͡º ͜ʖ͡º)

w top100 subowanych polskich kanalow sa przynajmniej trzy na ktorych pojawiaja sie osoby posiadajace pozwolenie na bron. dodatkowo przynajmniej cztery z osobami posiadajacymi bron bezpozwoleniowa czarnoprochowa. nie
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: dziwne jest to że ten "artysta" nie ma nawet grama taktu w posługiwaniu się bronią . Trzyma palec na spuście i macha bronią we wszystkie strony (naladowana). Następnie wrzuca to do internetu a jak ludzie wytkną mu błędy to mówi że robił to specjalnie żeby dać powód do dyskusji (?!?!). To jest wielka 200 kilowa antyreklama posiadania broni. Jeżeli tacy ludzie jak on otrzymują pozwolenia to strach iść na
  • Odpowiedz
@bugzer: wypowiedzialem sie na temat zdawania egzaminu i powszechnosci broni wsrod jutubow a nie tego co grubszy robi przed kamera. swoja droga prawo jazdy kazdy ma a nadal policja lapie ludzi jezdzacych pod prad czy po pijaku ;)
  • Odpowiedz