Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś pokrótce opisać albo podrzucić jakiś link w naszym języku jak stosować rozmowy motywacyjne z ławki w Football Manager ? Aha i coś zepsułem bo mi piłkarze w 60 minucie maja po 52% kondycji. Jakieś porady ? I od razu mówię że nie,nie poprawię bazy albo zatrudnię kondycyjnego bo nie ma kasy w wiejskich klubach .
#fm17 #footballmanager
  • 3
  • Odpowiedz
@polac caly sezon trening kondycyjny. I tylko i wglacznie. W 17 tam jest maly blad. Im gorszy klub i pilkarze to wolniej lapia taktyke i kondycje. To trwa. 52 w 60 minucie to mi wyglada na jakas niska lige albo cos robisz bardzo zle.
Rozmowy musisz sam ogarnac, zobaczyc jak to dziala. Im gorszy klub tym mniejsza presje stosuj. Zawodowcow z najlepszych klubow mozesz stymulowac mocno.
  • Odpowiedz
@bocznica: No niska liga bo ja wiem, nie pamiętam gdzie to sprawdzić ale pół,maks 1 gwiazdka reputacji :) No to już im kondycję ustawiłem na resztę sezonu. Moze się nie posypią jak domki w Somalii z kontuzjami.
  • Odpowiedz
@polac o fm mozna ksiazki pisac... No ale tak w skrocie: zatrudnij najlepszy sztab jaki mozesz. Popros zarzad o wiecej wakatow. Na poczatku nawet kosztem transferow.
Im gorszy klub tym prostrza taktyka i mniej polecen indywidualnych. Oczywiscie od wszystkiego sa odstepstwa. Po prostu wiedza i wyczucie przyjda ci z czasem. Nie zniechecac sie. Zmarnowac polowe zycia dla tej gry jak ja xD
  • Odpowiedz