Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy warto za relatywnie niską cenę kupować stary #iriver ifp790 do nagrywania z line-in, potrzebuję jakiegoś przenośnego sprzętu który w miarę bez przesterów przyjmie mocny sygnał, z racji tego że to stara konstrukcja, w dodatku z regulowanym poziomem wejścia nie zdziwię się jak będzie fajnie nagrywać. Miał ktoś doświadczenia z tym sprzętem?

Wiem że do takiego nagrywania są różne rejestratory ale słyszałem że i one mają problemy z przesterem, dodam że mogę nie mieć wpływu na poziom wyjścia nagrywanego urządzenia, a po prostu nie chcę inwestować 400pln w jakieś tascamy i zoomy zeby się okazało że przesterują. Nie zależy mi na jakiejś wysokiej jakości, ot takie coś w normie bycia słuchalnym. Mogą być odtwarzacze #mp3 #mp4 czy #dyktafon - czy mógłby ktoś coś polecić? Tak realnie nie chcę wydawać więcej niż 300pln bo nie będę tego raczej za często używać, wolałbym mniej ;)

PS: chyba ze ktoś wie gdzie niedrogo dostanę jakiś "tłumik" sygnału, bo sam mam lewe ręce do elektroniki :)

#audio #nagrywanie #rejestrator
  • 1
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: odpowiem sobie sam, iriver ifp790 ładnie ogarnia silne wejscia, mozna nagrywac w 320kbps, wysokie są uciete od 16kHz. Całkiem spoko urządzenie.
  • Odpowiedz