Wpis z mikrobloga

Nie chce cholernik spadac ( ͡° ͜ʖ ͡°)To nam sie Rysiek Ochodzki rozchoruje ze stresu, moze tez zzieleniec z zazdrosci.
Koles z pracy, ktorego tez ciesza niepowodzenia innych powoedzialby na to z satysfakcja - * dobrze mu tak * ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dascoin
  • 8
  • Odpowiedz
@77kobalt: Już widzę jak Dascoin oparty o Ponziego rewolucjonizuje płatności na całym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyna zaleta blockchaina to właśnie decentralizacja, bez tego kryptowowaluta nie ma żadnego sensu (chyba że do naciągania).
  • Odpowiedz
@disease: Ja tez mam duzo zastrzezen, ale dascoina kypulem juz na gieldzie,i nie mam duzo do odrobienia, a obroty zwlaszcza na wewnetrznej sa caly czas duze, na coinfalcon juz tez ponad milion volumenu, tak, ze dascoin ciagle zyje.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@disease: Troche sztucznych transakxji to nie peoblem, ale popatrz na coinfalcon tam jest b.duzo pojedynczych trans.
Ja przez znajomego kupilem, potem sprzedalem i zowu odkupulem (na wewnetrznej) ,to wiem ze to nie sciema.
Zreszta sterowac caljowicie vol.ok.razem 5 mln jeat b.teusno, xo nie znaczy, ze nieraz nie ma stucznych zapor czy transqkcji.
  • Odpowiedz