Wpis z mikrobloga

Mirki, czy wiecie gdzie można zobaczyć "na żywo" mysz DM2 Comfy S (lub DM2 Comfy)? Szukam fajnego gryzonia do rekreacyjnego grania i zainteresował mnie ten model (DM2 Comfy S) ze względu na parametry i stosunek cena/jakość, bardzo chwalony w testach. A może ktoś z Was ma taki wynalazek i może się podzielić opinią?

Z góry uprzedzę, że szukałem w okolicznych Saturnach, itp. i nigdzie nie spotkałem niczego marki Dream Machines.

#myszka #myszki #sprzetkomputerowy #komputery #pcmasterrace
  • 4
@Strider: Ja taką polecam: A4Tech Bloody Terminator TL80. Tania i najlepsza, grałem na niej w CS, WoT, PC2, GTAV, WoW i pracuje na niej w Photoshopie. Myszki z A4Tech są wieczne, cały czas mam swoją stara myszke - A4Tech Oscar XL-730K od 8 lat i cały czas działa! :)
@Strider z tego co wiem Komputroniki i X-komy mają opcję zobaczenia Dream Machines. Nie wiem czy wszystkie, ale w Poznaniu dwa miały taką opcję. A jak jesteś w Wawie, to oni mają biuro (DM) i zawsze można do nich podejść zobaczyć. Mój ziomek tak zrobił jak chciał od nich kompa kupić.
1. DM2 Comfy lub DM2 Comfy S możesz zobaczyć w proline na bank bo widziałem, ale to taka regionalna sieć.
2. W Komputroniku zawsze możesz poprosić o przesłanie produktu do wybranego sklepu.
Co do komentarza powyżej.... No nie mam pytań... Porównujesz myszkę z "przyzwoitym" sensorem Avago 9800 z myszką posiadającą PixArta 3310 w przypadku DM2 Comfy lub 3360 w przypadku DM2 Comfy S które to sensory są absolutnym topem... skąd się biorą