Wpis z mikrobloga

@Dibhala: Altirra daja radę. Odpalasz, przechodzisz wizarda i masz gotowy emulator. Wystarczy zrobić drag&drop z XEXem i hula. Tylko wyłącz sobie artefakty w System->Video jak nie zależy Ci na odczuciu patrzenia w Neptuna ;) No i Input-> Input Mappings ustawić np. na Arrow Keys
  • Odpowiedz
@chrzano: Development był na prywatnym repo na BitBuckecie i tam commitów zrobiliśmy z 700, na GitHubie jest tylko taki "oficjalny" deploy, bo po co komu historia jakie głupoty w kodzie człowiek robił ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dupasmoka nie bez powodu nikt jeszcze takiego backenda nie napisał - 6502 jest bardzo niewdzięcznym procesorem dla kompilatorów. Nie byl zaprojektowany do tego, aby łatwo generować na niego kod i współczesne kompilatory zupełnie sobie z tym nie radzą. Ten filmik znam i facet zrobił tu bardzo prosty kod, a w praktyce do takiego projektu jak nasz, to musiałby on być nieporównywalnie bardziej skomplikowany. Tl;dr w llvm nie ma szans zrobić takiej
  • Odpowiedz
Ciągle mam 65XE... dobre czasy... oczywiście plus.

A po szkole chodziliśmy spuszczać srogi #!$%@? komodorowcom.... ale się wtedy bali ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°).

A wiecie kiedy Commodore będzie miało przyjemny, ciepły dźwięk? kiedy włożymy go do rozpalonego kominka ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@laoong: Super, podziwiam. Wspaniale wam to wyszlo.
Mam złe wspomnienia z assemblerem, to była jedna z najtrudniejszych laborek, mimo ze przeczytalem całą książkę to przy trudniejszych projektach zero. Ze dwie osoby moze troche kumaly, a reszta slabo. 8051 brr
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KorwinizacjaPrzelyku przyjedź do Warszawy na Wapniaka to pogadamy (jakby co, pw).

@stefan_banach Dzieki. Co innego pisać dla przyjemności, a co innego na zaliczenie. Ja asemblera poznałem przed językami wys. poziomu, więc podchodzę do niego bardzo sentymentalnie.

@IceGoral dzięki za zauważenie. Poprawimy!
  • Odpowiedz