Wpis z mikrobloga

Miraski wiele osób czeka na informację o hulajnogach Xiaomi M365 z magazynu GW-4.
Obecnie 100 sztuk jest w drodze do do tego magazynu, ale nie znamy konkretnej daty ich przybycia.

Planowo powinny pojawić się pod koniec czerwca. Niestety nie znamy więcej szczegółów.
Jeżeli sytuacja się zmieni lub dostaniemy jakieś info na pewno o tym przeczytacie.

#gearbest
GearBest_Polska - Miraski wiele osób czeka na informację o hulajnogach Xiaomi M365 z ...

źródło: comment_LTkywLsY7gH5BDE9xhqOH1H7APGlOgPY.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Migfirefox: Jeżeli do pracy nie masz dalej niż 20 km to hulajnoga sprawdzi się idealnie, ale będziesz musiał ją ładować (ok 3-4 godzin). Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu to 25 km, jednak zależny jest on od kilku czynników.
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska : MIRKI! OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZAKUPEM Z GEARBESTU! Zresztą miałem niebawem wrzucić historię. Otóż Gearbest twierdzi, że hulajnoga to zabawka RC i NIE PODLEGA GWARANCJI! Tylko siedmiodniowej. Niedawno zepsuła mi się hulajnoga - po prostu wyłączyła i nie włączyła już więcej po zatrzymaniu. Na razie nic nie otwierałem, bo uznałem, że zgłoszę do sklepu. A tam odpowiedź, że mogą mi dać 40 dolarów na następne zakupy (potem podnieśli do 60)
  • Odpowiedz
@niera Właśnie mam zamiar tak zrobić. Ale strasznie mnie wkurzyli takim tekstem. Tym bardziej, że wyraźnie im napisałem, że chcę ja naprawiać a nie zwracać i oczekuję na wskazówki (bo może jak z oponami to jakaś wada "typowa")
  • Odpowiedz
Wiesz może, w jaki sposób wykonać reset?


@AnonimNiepowiem:

Rozkręć pokrywę i otwórz, znajdź idący od baterii kabel czarny i czerwony który wpięty jest czarną końcówką, jak znajdziesz
  • Odpowiedz