Wpis z mikrobloga

Moje drogie Misie Kolorowe z #poznanpilkekopie - jak dobrze wiecie jak na razie mamy tylko jeden termin ( ͡° ʖ̯ ͡°) znając życie, to poznańskie orliki są zabookowane do końca 2020 jeśli chodzi o terminy popołudniowe w środku tygodnia.

Pytanie moje jest takie: czy bylibyście zainteresowani jakimś orlikiem poza Poznaniem? Wiem, że jakiś jest np. w Czerwonaku. Ze swojej strony mogę zabierać samochodem max 3 osoby z Winograd.

#poznan

Czy byłbyś zainteresowany graniem poza Poznaniem?

  • Tak 34.5% (10)
  • Nie 31.0% (9)
  • Vaxx to pizda a nie skoczek (tak) 34.5% (10)

Oddanych głosów: 29

  • 8
  • Odpowiedz
A, ziomeczki - jak głosujecie, to dajcie też znać w komentarzu, co jakieś psoty nam ankiety nie popsują ( ͡ ͜ʖ ͡) (albo jak nie chce Wam się pisać, to plusujcie ten ( ͡º ͜ʖ͡º))
  • Odpowiedz
@vaxx: jakby był transport i czas odpowiadał to mogę jeździć i do Koluszek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnimi czasy chyba częściej pasuje w tygodniu niż w weekendy, także jestem za
  • Odpowiedz
@vaxx: my gramy w soboty na podolanach (obok SP62), tam z tego co sie orientujemy nie ma zadnych rezerwacji, mozna sprobowac w tygodniu tez. ale pewnosci co do dostepnosci nie mam. no i pare osob ode mnie byloby chetnych na granie w tygodniu
  • Odpowiedz