Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w naszym podcaście gość specjalny! Szczepan Bentyn - jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskiej branży blockchain, kryptoguru i popularyzator idei tokenizacji wszechrzeczy. Porozmawiamy o przyszłości branży, pospekulujemy o cenach i podebatujemy o sensie tokenizacji. Oprócz tego na live odbędzie się rozwiązanie naszego konkursu, w którym rozdajemy 2 bilety na Blockchain Conference Prague!

Zapraszamy na godzine 16:00
https://www.youtube.com/cryptodemy
https://www.facebook.com/cryptodemy/

#kryptowaluty #bitcoin #blockchain
cryptodemy - Dzisiaj w naszym podcaście gość specjalny! Szczepan Bentyn - jedna z naj...

źródło: comment_4lyBNIJQerZLVNVPhOx6F16Q5kisDq9U.jpg

Pobierz
  • 6
pospekulujemy o cenach i podebatujemy o sensie tokenizacji.


@cryptodemy:
czyli jak stworzyc własne pieniądze i naganiac na to ludzi wciskając im kit że będzie to warte tyle co BTC :D ?
Ogólnie ICO / Dascoin mają dość podobną moralność.
Właściwie patrząć z zewnatrz to nawet tyle samo sobą reprezentuja bo ICO czy Dascoin to samo obiecują.
Czy jest fair pozwolenie każdemu na drukowanie własnych pieniędzy pompowanie i zrzucanie na "głupich" naiwniaków
@WeselnyGiermek00: A Tim Draper czy Novogratz to nie naganiają na Bitcoina ?

a kolejne forki to nie jest drukowanie wartości ?

a cofanie wadliwych transakcji to nie jest cenzura

a skok z 20k do 6k to nie było wyleszczenie ludzi ?

Gdzie jest to 400 MLD z marcket capu które nadal nie wróciło ? ( ) w zamian jest HOLD
A Tim Draper czy Novogratz to nie naganiają na Bitcoina ?


@theromanpolan: nie wiem nie sledze ich mam to w D. jak każdego co chce mnie namówić czesto do kupna czegoś bo ma cos do sprzedania

a kolejne forki to nie jest drukowanie wartości ?


@theromanpolan:

ja tam forków generalnie nie popieram bo dzielą społeczność ale jak ktoś bardzo chce mieć inne zasady to nikt go w BTC nie trzyma,
@MysGG: za każdym razem tak samo się odbywa transfer bogactwa , z rak do rąk ( ͡º ͜ʖ͡º)

jakby ktoś się interesował , czymś więcej niż PR serwowanym to by wiedział

zwykły szary człowiek nawet nie wie jak FIAT funkcjonuje i czemu jest inflacyjny

jak UK miało deflacyjną walutę przez ponad 100 lat to #!$%@? wszystkie kolonie na wszystko i dzięki temu był ten sławny cud
t.....n - @MysGG: za każdym razem tak samo się odbywa transfer bogactwa , z rak do rą...

źródło: comment_UQl2GZbqdTjDzCL0rEEZXbDDBmKaAyeH.jpg

Pobierz