Wpis z mikrobloga

@scotieb: dlaczego związanie się z dziewczyną z dzieckiem jest takie złe? Trochę to krzywdzące, bo zazwyczaj przy rozstaniu to właśnie kobieta zostaje z dzieckiem, a facet hulaj dusza, ale tylko kobiecie to „piętno” nadajecie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@ladyoutwalking Mądra kobieta nie daje sobie zrobić dziecka byle sebixowi...I nie pisz proszę o biednych zostawionych przez "chłopa" kobietach bo zdecydowana większość dzieciatych to puszczalskie karyny
  • Odpowiedz
@scotieb: przede wszystkim to historie bywają różne i ludzie się rozstają, mimo że byli ze sobą długie lata, tylko czasem się zdarzy, że akurat mają już wspólne dziecko. Uważam, że Twoja opinia jest bardzo niesprawiedliwa i nie powinno się wydawać opinii jedynie na podstawie samotnego wychowywania dziecka. Jeżeli masz taki wąski światopogląd, to rzeczywiście lepiej byś był sam z tych dwóch opcji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@ladyoutwalking Jesteś taką osobą (mająca dziecko)? Powiem a raczej napiszę tyle-w moim rejonie nie ma takich historii jak w telenoweli że się kochali ale nie wyszło. I to nie wąski światopogląd tylko trzeźwe myślenie. Bardzo chciałbym żyć w świecie jaki wy przedstawiacie pełnym miłych ludzi, bezinteresownie kochających dziewczyn itp. Ja żyje w świecie sebixow, karyn i bananów.
  • Odpowiedz
@scotieb: jestem osobą, która spodziewa się dziecka z mężem w wyniku miłości zdecydowanie. Oczywiście, że znam dziewczyny, które bezmyślnie szalały w młodości i stąd mają dziecko i są same (bądź były), znam też dziewczyny, które po prostu wpadły nieszczęśliwie, ale absolutnie nie są głupimi karynami (wręcz przeciwnie, to bardzo wartościowe osoby), ale też znam takich (choć przyznam, że to tylko kilka przypadków), co im się po prostu rozpadła rodzina. Niemniej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ladyoutwalking To się nazywa solidarność jajników. Usprawiedliwiasz je bo jesteś kobietą. Pamiętam jak jeszcze niedawno w bananowym liceum laski żarły na potęgę "dzień po" więc się puszczaly. Duża część chciała tylko #!$%@?ć swojego misia na kasę jednocześnie jebiac się w klubowych kiblach z "chadami". A karynki z dzielni nie miały kasy na pigułkę a jak się babcia Stasia dowiedziała to nie będzie kutwa aborcji nie ma mowy! I jeżdżą z brajankiem
  • Odpowiedz
@scotieb: okej, ja akurat nie obracałam się w kręgu dziewczyn, które chodziły się bzykać z byle kim i później brały tabletki, stąd pewnie inna opinia. Takich dziewczyn, jak opisałeś wyżej, akurat nie chcę usprawiedliwiać i jeżeli faktycznie tak się zachowują, to rzeczywiście lepiej być samemu niż z taką. Chodzi mi o to, że wśród samotnych matek jest też masa innych historii, które nie powinny ich przekreślać.
  • Odpowiedz
@ladyoutwalking: jedyne kobiety z dziecmi jakich mi faktycznie zal to wdowy
reszta w jakis sposob ma to czego chciala znam przypadki gdzie dziewczyny odstawialy antykoncepcje zeby zlapac faceta na dziecko albo zwyczajnie je robily sobie bo "im zegar tyka"

samotna matka? - omijam z daleka
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ladyoutwalking Cóż żyje w takim środowisku i tego nie zmienię. Zaprzepaściłem swoją szansę na sukces i teraz mam 1500 bo wiecej nie dają z takimi referencjami. Więc wolę byc sam i żyć jak żyje bo wiem że nic się nie zmieni...A taka karyna to wątpliwa inwestycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz