Wpis z mikrobloga

#revolut Często pojawiają się tu te same pytania dotyczące Revoluta. Myślałem o tym aby stworzyć #revolutfaq co o tym sądzicie i odpowiedzi na jakie pytania + jakie kwestie powinny się tam znaleźć?

U siebie na stronie pisałem już o tym jak zamówić kartę revolut za darmo opis odnośnika i generalnie trochę o samej karcie, ale myślę że warto byłoby to jeszcze trochę rozwinąć
  • 10
  • Odpowiedz
@motaboy: Nie wszystkie i nie wszystkie są jasne dla nowych osób. No i choćby często pojawiające się pytanie o to czy można zamówić kartę za darmo z bezpłatną wysyłką i trochę bardziej szczegółowych pytań.
  • Odpowiedz
@MG78: Jestem za. Sam mam kilka nurtujących mnie pytań i nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi na stronie revolut.
Np.
1) Podczas płatności kartą w Lidlu terminal pyta czy chcę płacić w GBP. Dlaczego w innych sklepach terminale o to nie pytają i dlaczego płacąc w tym samym Lidlu zbliżeniowo już nie pyta?
2) Czytałem, że wypłaty z bankomatów są darmowe do jakiejś tam kwoty (bodajże 800zł). Ostatnio chciałem wypłacić w
  • Odpowiedz
@woje: 1) Bo domyślna waluta Revoluta to funty. Zawsze należy nie zgadzać się na przewalutowanie w bankomacie czy w terminalu.
2) Należy wybrać zawsze opcję, że nie chcesz przewalutowania.
3) Po angielsku
4) Masz salda i na nich masz konkretne ilości pieniędzy, pobiera na początek z salda w którym robisz zakupy jeśli masz masz pieniądze, później z domyślnego, a później z największego.
5) Tego nie wiem, ale możesz wypłacić z niego
  • Odpowiedz
  • 0
@MG78 Ja jestem ciekaw czy można wpłacić kasę na revoluta przy użyciu wplatomatu. No i w sumie takie zebranie info o revolucie to dobry pomysł ( )
  • Odpowiedz