Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski "Agnieszka to moja kobieta ŻYCIA, takiej już nie znajdę co mnie pokochała, gdy byłem biedny." To czemu po dobrych zarobkach znowu jesteście? Streamów nie lubi, Gohy, pewnie Jacka i Łukiego też. A ty jeszcze pozwalasz sobie wrzucać tak jak napisałeś od "cwe.." więc ja nie wiem po co ty z nią jesteś. Śmiałeś się z Rafonixa, że ma dziewczynę z Roksy, ale ta przynajmniej go nie wyzywa i daje mu bez problemu, nie jak u Ciebie pewnie raz na tydzień. Pewnie masz syndrom Jacy, który lubi być poniżany przez kobiety i mało dymać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko się zgadza. Pewnie jak Gohy nie będzie, to Agnieszka przejmie pałeczkę a ty zostaniesz nowym Jacentym do bluzgania. Dziwne, że jeszcze Cię nie bije
#danielmagical #patostreamy
LIRYCZNY_IMPERATOR - @daniel-zwierzynski "Agnieszka to moja kobieta ŻYCIA, takiej już...

źródło: comment_0Lkmd48z2NVOBhWzFMD4J6E4UWod59Nb.gif

Pobierz
  • 5
@LIRYCZNY_IMPERATOR: pamiętam ta klotnie jak nochal ponoc uderzyl magicala i to prawda byla bo widac było ale najwieksza beka dla mnie to jej glos , taki az pochodzący pod męski...nie wiem ile musiała lodow walnąć w bajce i zyciu ale jak mozna miec tak z pyska brzydka laskę i z głosu jak facet aby z nią dalej być..powinienen rzucić ją i jednocześnie w stremie zrobić z nia taka szmate aby nie