Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends #irelia
Hello there
Best irelia on wykop here
Mam dla was coś do potestowania
Od reworku zagrane już over 200 gierek irelia i sobie testuje cały czas różne buildy i strategie i od 2 dni testuje ciekawy route.
Na razie działa perfekcyjnie i irelia ora na nim jak dzika
Ale fakt faktem testuje to na noob koncie low plat bo na maina strach to na razie wyciągać
Już tłumaczę co i jak
Ogólnie jest to build na irelia mida
Flash +ignite wydaje się być legit ale wciąż nie jestem w stanie powiedzieć czy lepiej ignite czy jednak tp
Runy to electrocute + second precyzja
Osobiście biorę z precyzji Triumph i tdg
Na 1 Item standardowo potka, skillki q>e>w, max q>w>e
Na starcie rush Sheena, potem zaczynamy składać gunblade
Ja zazwyczaj zaczynam od ap itemu chyba że nie gram na ranged champa to wtedy od ad
Po skończeniu gunblade składamy sobie Titanica i jakoś w jego trakcie dokładamy tabi/merce
potem składamy sobie Black cleavera a po nim rush Lich bane
Co do last itemku to ciągle testuje GA i jakieś maski
Ogólnie itemki dajace ap różne wkładam i na razie maska i GA wyglądają najbardziej legit

Cały playstyle na tym buildzie polega na wrzuceniu e za siebie, wskoczeniu z ultem i odpaleniu w
Dostajemy cały focus podczas odpalonego w kiedy mamy w sumie od 81 do 90% DMG reduction w zależności od last itemu
W tym czasie nasz teamek o ile nie są kompletnymi amebami powinien mocno podbijać enemy i po wycastowaniu do końca w skaczeczemy sobie po nich z q łapiąc free resety.
Na razie sprawdziłem to w 9 gierkach i jest 9 winow z czego 2 gry były ostro w dupę przez mój team i w sumie solo carry
Przed titanicem raczej nie polecam wskakiwać w cały enemy team bo jesteśmy zbyt papierowi ale można pominąć ten protip jak jesteśmy do przodu mocno

Jak ktoś chciałby mi pomóc potestowac ten build to zachęcam do dzielenia się przemyśleniami pod tym postem
HF
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: nawet jeżeli miałbyś składać botrka to najwcześniej jako 4ty Item wliczając buty. Totalnie nie opłacalne bo grając standardowo ta irelia nie będziesz wystarczająco tankly a do tego jest to już etap gry gdzie grasz drużynowo a nie 1v1 więc nie focusujesz tanka tylko enemy ap/adc
  • Odpowiedz
@grzela52: ap jax nie wbije się pod 2 Nexus turetty w 5 enemy i nie będzie stal na full HP przez dobre 3 sekundy. Jeżeli uważasz go za słaby to ok- nie graj. Moje doświadczenie mówi na razie zupełnie co innego i jeszcze parę gierek na low plat dla pewności i przenoszę tą idee na main konto w diax
  • Odpowiedz
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: na topa to standardowo rush triforce zaczynając od Sheena vs łatwy matchup lub phage vs ciężki, Item na as jako ostatni zawsze podczas składania trforce budujesz tabi jeżeli grasz na ad bruisiera
Potem Titanic, jakieś buty a dalej to już sytuacyjnie
Jeżeli gierka jest łatwa i jesteś do przodu wkładasz GA i jakiś sterak+ warmog na last
Jak jest ciężka to składasz tank itemki
Jak jest taka nijaka to warto włożyć steraka
Vs hard CC typu malza warto
  • Odpowiedz