Wpis z mikrobloga

@AsuriTeyze: dostaniesz flagi, a to spowoduje, że zjedzie Ci reputacja konta, a to z kolei spowoduje, że będzie Ci coraz trudniej cokolwiek tam zarobić, nawet wrzucając już potem coś naprawdę fajnego.
@AsuriTeyze: w praktyce, to korzystanie z czyjejś własności i dorabianiem się cudzą pracą. Jeżeli uzyskasz zgodę autora - wtedy możesz, ale radziłbym tak wtedy wrzucać filmy, by ludzie mieli pewność, żę taką zgodę dostałeś.
@AsuriTeyze: #!$%@?, że ludzie nie lubią kradzieży, albo że ktoś inny dorabia się na pracy innych osób? No nie wiem. Jak dla mnie to całkiem zdroworozsądkowe.

jeżeli juz koniecznie chcesz wrzucać czyjąś pracę, to możesz starać sie to argumentować prawem cytatu, natomiast jeżeli nie wyłączysz zarabiania pod konkretnym postem (declain payout), to ludzie nadal będą się czepiać. Jak wyłączysz zarabianie, to jest szansa, że będą czepiać się mniej
I dlaczego filmy się mi na tej stronie nie chcą ładować? Jest ciągle pokazane że film trwa 0:00 xD


@AsuriTeyze: Filmy na DT są wyświetlane przez (chyba) 7 dni. Jeżeli film przez ten okres nic nie zarobi, to jest ukrywany/niemożliwy do wyświetlenia. Ewentualnie wykupujesz serwer IPFS i wtedy taki film nie znika.
Co do shotów, wrzuciłem 3 miesiace temu na DTube kilka kompromitujących urywków z live gurala, co by nie zniknęły
#!$%@?, że ludzie nie lubią kradzieży, albo że ktoś inny dorabia się na pracy innych osób?

@noisy: Czyli coś jest złe, bo prawo tak mówi? Ulubiony motyw do tłumaczeń wszelakich zbrodni wojennych: "takie było prawo!"
"Bo prawo", to wymówka idiotów.

PS Kopiowanie cudzych treści objętych prawem autorskim, w polskim prawie nie jest definiowane jako kradzież. o/