Wpis z mikrobloga

Skoro #gondola może mówić "No jezd wyskogo" i w sumie duża część mirków ma #!$%@? na dorobek memiczny ostatnich 10 lat, to może w ogóle jebnąć crossmema z #nosaczsundajski i #spurdo ? Można nazwać to #polag

Profity:
- Gondola pozostawiona w spokoju, czyli najlepiej. Nie żadna gondola polska, co zachowuje się jak jakaś #!$%@?.
- Mogłem sobie porysować w programie graficznym Microsoft MS Paint

Dołączam goncept ard :-DDD
P.....1 - Skoro #gondola może mówić "No jezd wyskogo" i w sumie duża część mirków ma ...

źródło: comment_RVt0nH1NZWxiF0hWlbjrRw0f03WQbk08.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@stillhet: @Dpdp: I dokładnie o to tu chodzi. Jest se spurdo od kilku ładnych lat, zajebiście znalazł swoje przeznaczenie, jest spoko. Od 3 lat mamy gondolę - kolejny wspaniały mem, jeden z moich ulubionych. Co się dzieje od paru dni na wykopie? No połączenie tych dwóch, które idzie w coraz gorszym kierunku.

Wczoraj jak zobaczyłem ten wpis to przypomniało mi się takie powiedzonko: "taki bałagan, że jeszcze tylko wejść na
  • Odpowiedz
Wczoraj jak zobaczyłem ten wpis to przypomniało mi się takie powiedzonko: "taki bałagan, że jeszcze tylko wejść na środek i nasrać".


A i żeby było jasne, to wykonanie samego obrazka bardzo fajne. Retard speak psuje dla mnie efekt. W ogóle cenię gondole właśnie za to, że to często jest tworzenie całkiem nowej grafiki, a nie tylko dodawanie jakiegoś "śmiesznego" napisu do zdjęcia.
  • Odpowiedz
@PKWiU93-21-1: A bo na wykopie to zawsze jak w lesie. Zobaczą jakiś hehe śmieszny obrazek i przerobią go na polskiego mema, który kompletnie mija się z założeniem oryginału i zajeżdżą go na śmierć bezbekowymi obrazkami. Już za 2 tygodnie polskie gondole na facebooku.
  • Odpowiedz