Wpis z mikrobloga

#legitneinfo
no i co Rafuś ? do Poznania zachciało się przyjechać ? Do mnie do miasta? Jak już wyciekł adres to pół dnia walczyłem ze
sobą by nie podejść do Cb w celu pacyfikacji lecz moja narzeczona przypomniała mi o młodszym kuzynie, który pracuję w Policji :) Nie sądziłem, że kiedykolwiek skorzystam z jego możliwości, a jednak. Godzinę od telefonu byłeś już zawinięty swoją drogą niezły ubaw miałem jak widziałem ten twój parszywy przestraszony szczurzy ryjek. Jak tam Rafał na oddziale na 28 czerwca ? Nowy budynek wam wybudowali :) co nie ? tak bardzo gardziłeś ćpunkami itp. a teraz sam jesteś tam wśród nich i z tego co się dowiedziałem od razu przyznałeś się, że masz problem i nie radzisz sobie z życiem prosząc o pomoc co na pewno nie przyspieszy terminu wyjścia. Czuję się na prawdę spełniony i dumny z siebie. Na altankę nie masz powrotu z tego co mi kuzaj powiedział na "przyjaciół" z Poznania też już nie masz co liczyć. Bądź dalej sobą i gadaj te śmieci o tym, że ćpałeś i piłeś lekarzom a pewnie na dniach wyjdziesz :D :D i ciesz się, że kobita mnie powstrzymała przed wjechaniem tam na te altanke jełopie dziękuj mi za to, że trafiłeś tam gdzie jesteś i jest opcja, że nie wyjdziesz po 10 dniach heh. Pozdrawiam Ciebie Rafałku
@Rafal-Kowalyk
#rafatus
M.....0 - #legitneInfo
no i co Rafuś ? do Poznania zachciało się przyjechać ? Do mni...

źródło: comment_OfldPolzpI2ZekmAF0OEDDzd5aVwLtxa.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Rafal-Kowalyk
Tak jestem dumny z siebie, jedź nawet do Kenii chłopie ja jestem pewny twojego upadku i to sprawia uśmiech na mej twarzy, nie pozdrawiam.


@laminio yhm tak sobie myśl. Oszczatus ma ze mną na pienku od dłuższego czasu i czekałem na tego typu
  • Odpowiedz
@Rafal-Kowalyk: Rafał obyś tylko nie zasmakował w kroplóweczkach bo z lekomaństwa tak łatwo nie wyjdziesz. Nie pyszcz już mi tutaj tylko podziękuj, że zjadłeś coś ciepłego menelu a to moja zasługa :)

  • Odpowiedz
@Rafal-Kowalyk:
Oj Rafuś 737..........986 przypomnij sobie, a teraz wybacz idę zimniutkie piwko na łęgi z narzeczoną strzelić sobie do mamma wilda :) :) :) mhmhmhmhm (wiesz gdzie, ten park obok działek).

  • Odpowiedz