Wpis z mikrobloga

  • 3
Mirki, kupował ktoś może krypto kartą Revolut ? Jak to działa i z czym to się je ? Niechce mi się znowu stać w okienkach na poczcie z 4coins czy innych żabkach a z przelewami muszę się już póki co wstrzymać z wiadomych przyczyn..

#kryptowaluty #btc #revolut
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Amelcio poprostu jestem za ekologią i chcę oszczędzić kilka drzew z których byłby produkowany papier wykorzystywany przez us.
  • Odpowiedz
@kml86: Ja korzystam i polecam choć krypto przez nią nie kupowałem. Korzystam póki co po prostu z różnych walut. Docelowo gdybym kiedyś chciał realizować zyski z krypto czy wycofywać kapitał to to jest właśnie moją furtką.
Chcesz reflink?
  • Odpowiedz
@kml86 @Amelcio @Saeglopur : Możesz tylko kupić krypto i HODL. Nie możesz wysłać go na portfel czy giełdę.
Jeżeli piszesz o poczcie i żabkach (jakaś tam opcja..) to przy używaniu Revoluta jesteś na tacy.
Revolut -> UK -> OECD + FACTA + CRS
Jeżeli chodzi o wymianę walut to jak najbardziej Revo spełnia rolę.
  • Odpowiedz
gdybym kiedyś chciał realizować zyski z krypto czy wycofywać kapitał to to jest właśnie moją furtką.


@Saeglopur: Co to za furtka jest revolut jest firmą brytyjską z siedzibą w londynie i w ramach regulacji CRS (Wspólny Standard Raportowania) wprowadzonych przez OECD polski fiskus będzie miał dostęp do informacji o środkach na twoim koncie w revolut?
  • Odpowiedz
@kml86: To co tam kupisz to nie krypto - bo nie możesz tego przesłać na inny adres czy portfel. Jedynie możesz sprzedawać i kupować w ramach swojego konta na revolut.
  • Odpowiedz
@kml86: Ja robię to tak:
Wpłacam PLN na Revolu -> wymieniam PLN na EUR -> robię przelew EUR z Revolut na Mistertango (przelew darmowy i idzie maks. kilka godzin w dni robocze) -> z poziomu Mistertango kupuje BTC za EUR -> wysyłam BTC na giełdę -> kupuje inne krypto.

Polecam konto w Mistertango. Jest to litewski system płatniczy obsługujący obywateli Polski. Bardzo łatwo założyć tam konto, szybko przechodzą przelewy EUR z
  • Odpowiedz
@kml86: EUR na BTC wymieniam na litewskim bitmarkecie do którego jest bezpośredni dostęp z konta w Mistertango. Do założenia konta w Mistertango potrzebujesz się zweryfikować, później na giełdzie już nie ma weryfikacji.
  • Odpowiedz
@Jaderink wybacz że wołam do starego wpisu ale pw masz zablokowane - czy dobrze widzę, że skończyło się rumakowanie i w mistertango na darmowym koncie nie można już kupować btc (przez przeglądarkę)?
  • Odpowiedz